Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Omlouvám se, dříve to nešlo. Kapitolka k Dědici se tu objeví v neděli, plus kapitolka, kterou si opět zvolí první komentující. Ne že bych nepřijela domů brzo, ale něco na mě leze a právě teď se klaním tomu, dko vymyslel paralen a snažim se nedělat mpc úrudký pohyby, aby se mi nevzbouřil žaludek. Takže tak. Kapitolka je taky o něco kratěí. Příště nás čeká pohled za, no vlastně před oblouk. užijte si to.
Tak, pro ty nedočkavce, nebojte, Harry bude brzy zpět. Pokračování možná o víkendu. Ať se líbí.
Ahojda, tak jsem tu opět s další kapitolkou k ZO. Opět není moc dlouhá, ale aspoň něco. Před koncem roku  mam ve škole celkem honičku. Omlouvám se za chyby a děkuji za komentáře a za milé přivítání zpět po té dlouhé odmlce.
Táák a je to tu. Je to celkem krátké a je to jenom takový úvod, ale snad se bude líbit a odpustíte mi chybičky. Komentáře jako vždy potěší.
Taže zaprvé - je to bez betty, takže se omlouvám za chyby. Za druhé - chci vám všem popřáít všechno nejlepší do roku 2012. Ať se vám splní vaše přání, zažijete co nejvíce úsměvných dnů, ať se vám daří na co šáhnete a aby jste byli schopni vidět světlo v temnotě, protože takové dny přijdou, protože takový je život.
No jo, je opravená. Vlastně byla už v týdnu a kdyby bylo u minulé kapitolky k TII více komentářů, byla by tu taky dřív, nebo by se tu dneska objevily dvě, ale co se dá dělat. Za Bettu děkuji Elišce, doufám, že si kapitolku užijete, v příští...no zahraju si na tajemnou a budu mlčet. A't se vám líbí, komentáři nepohrdu.
Ahojda, tak nakonec přidávám až teď. Bouřka spolu se žezy a odchylkami mi zhatila plány. Ať se kapitolka líbí, komentáře potěší. Kdy bude další netuším. Ve čtvrtek odjíždím na školní výlet a vracím se až v sobotu odpoledne.
Tak máte to tady. Tentokrát jsem to nekontrolovala, takže je tu možnost, že možné překlepy, které Eliška přehlédla tam prostě jsou. Zdám jsem vám nevrlá? Věřte, že jsem. Nevím, jestli máte všiichni moc práce, málo času nebo se mi mstíte za předminulý týden, kde jsem v tom shonu a fandětí prostě přidat nestačila, ale myslela jsem, že snad dvěmi kapitolkami by se to dalo omluvit. No, nejspíš ne.
Kapitolku věnuji Helion, Stolid a Fanynce12, které jediné z těch všech lidí (pokud by to někoho náhodou zajímalo tak vás tu v pátek a v sobotu bylo přes 300 ostatní dny téměř 200) si našly čas a zanechaly mi komentář. Těm také můžete poděkovat, že se tu dnešní kapitolka objevila.
Kdy přibude další? Nevím, vše záleží jen na vás.
Ahojda, tak vám přináším druhou kapitolku, pořád je tak trochu o ničem, ale už brzy se to začne rozjíždět. Moc děkuju za komentáře u minulé kapitolky a těším se na vaše reakce u této.
Stolid, děkuju za upozornění. I když jsou kapitolky obetované, jsme jenom lidi a sem tam něco přehlídneme. Tuto kapitolku jsem si přečetla a pár překlepů našla a opravila.
První kapitolka, snad se bude líbit....
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one