Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1695"
Vinikajúci príbeh. Musín súhlasit zo sisi. Síce už som čítal príbeh z tématikou za oblokum ale temto sa vyvíja docela zaujímavím smerom. Budem čatek na dalšiu časť, dufam že prbudne čo najskôr.
To se tak podivně zaplétá, jsem ukrutně zvědavá, jak to dopadne. Hodně se míchá mudlovský, kouzelnický a zaobloukový svět. Je to moc zajímavé.
Super :) Být Harrym tak se nevracím a na kouzelníky se vykašlu, mají štěstí že není Harry tak sobecký jako já :D Už se nemůžu dočkat pokračování :)
Teda, jsem zvědavá, co se bude dít dál. A jestli se Harry dostane zpátky, nebo naopak ona. Dvojčata jsou opravdu úžasná a myslím, že si s nimi ještě všichni dost užijí :D Celkově bezva kapitola a moc se těším na další ;)
Ahoj, moc ti děkuju za novou kapitolku. Přeju ti, abys ty zkoušky zvládla v pohodě a jsem ráda, že ses tady po delší pauze zase ukázala.
Ani se nedivím, že tam chtěl Harry zůstat, kdo by taky nechtěl na jeho místě. Kouzelníci mohou být jen rádi, že Harry je takový, jaký je. Jinak by byli v háji...
Děkuji za novou kapitolku :) Držím palce na zkouškovém, taky mě to od dalšího týdne čeká.
Ty dvojčata jsou úžasná, už se těším co vyvedou Siriusovi a ostatním. Jen by mě zajímalo jak se bude po tomto chovat Snape. Moc pěkná povídka.
01.05.2015 23:05:32
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one