Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9220"
Hezká kapitolka, těším se na další a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.
Moc pěkná kapitola jsem moc zvědav jak to celý dopadne moc se těšim
Moc pekná poviedka, takýto štýl písania sa nevidí často. Som rada, že si neprestala písať predsa len už je to nejaká doba čo si začala písať túto poviedku. :-)
Harry si mnoho prežil, mal mnoho šťastia no onom svete za oblúkom, ale aj vyspel do múdreho zrejme aj pohladného muža. Myslím, že je pripravený si založiť rodinu, len teraz ho čaká porážka Voldemorta.
Som zvedavá na reakciu ostatných na jeho mágiu. Hlavne Severusa a Siriusa s Remusom. :-) Dúfam, že nám niečo vymyslíš a dobre sa na tom pobavíme :D.
Moc pěkný :) Jsem zvědavá na bitvu a na to jak se Harry předvede. Jen mám pocit že je škoda to takhle rychle ukončit. :)
MOc pěkná kapitolka, hlavně to jak se Harry stará o dvojčata. Jsem zvědavá co bude dělat Brumbál a Severus až Harryho uvidí kouzlit.
Už se těším jak ta bitva dopadne.
Jsem ráda za další kapitolu. Můžu jen doufat, že tu brzy přibude další - podle toho, že se bude blížit konečný útok soudím, že se povídka blíží e konci. Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.
25.12.2014 05:59:10
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one