Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4292"
super kapitolka už se moc těším na další díl a jak se vše bude vyvíjet :)
Prostě paráda. Další kapitoka a hned za čtrnáct dní bude další. Jupí :-) Už se moc těším.
Tak se to zvláštně vyvíjí. Celkem hezký, ale mě prostě ZO nezaujalo, nemůžu si pomoct... No, zajímalo by mě co mu chtějí říct, ale to se nejspíš v další kapitole dovíme... Jinak kdyby byly kapitoly pořád plné akce tak z toho nakonec začne bolet hlava :D Změna musí být.
Že by je našel tak rychle. Moc se mi tato kapitolka líbila. C-htělo by to co nejdřív další
Děkuji za věnování :). Podle mě se ti kapitola povedla. Podle mého názoru nejsou vůbec tyhle kapitoly na škodu, pokud nejsou ve velkém počtu. Ono pak by si člověk neužil tu akci, která příjde :).
Teda, tak to je opravdu překvapení..!! Ušmiknout to v takovém okamžiku teda.. Grr.... :-) Jinak kapitola opravdu hlavně popisná, ale i tak dobře napsaná. Zaujalo mě i to, že Harry šel pracovat do kavárny jako mudla.. ale zase lepší utajení by asi ani mít nemohl. No každopádně se už teď moc těším na další kapitolu, jsem zvědavá, co zjistíme o těch nových neznámých a co všechno se semele :-) Hodně štěstí při psaní..!! ;-)
jako vždy skvělý nemohu se dočkat pokráčka
Zdá se že spojence hledat nemusí,našli si ho samy
25.09.2013 22:10:47
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one