Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6786"
Moc pěkná povídka. tenhle web jsem objevila včera a poslední hodinu a půl jsem jen hltala kapitoly ZO. už se těším na další
Moc pěkná kapitolka. Vidím že se pereš jako ja s webgardnem. Jen se ti nekde ztratila 12 kapitolka
Díky za upozornění. Tahle kapitola je vlastně 12., ale já to mam u sebe číslovaný jinak a byla jsem tak ráda, že jsem přišla na to, jak se v tomhle webgardenu pracuje a že se mi povedlo přihlásit, že jsem to asi nějak přehlédla.
To ti věřím. Taky mi trvalo než jsem se s tím naučila. Už se strašně těším až bude pokračovaní Havrana. I na ostatní. Povídka za Obloukem je velmi nevšední a moc se mi líbí.
Skvělé že už vše funguje a můžeš pokračovat. Kapitola je výborná už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.
Jupí kapitola no a zajímavá moc se těším na další díly a asi sipřečtu další povídky co máš.
Super. Už se těším na další, obzvláště, když už se Harry bude vracet zpátky. jen tak dál.
Opět velice zajímavá kapitola. Byla sice maličko uspěchaná, ale myslím si, že to ději, ani samotné povídce nijak neuškodilo. Jinak se mi hodně líbí, jak zde Harry/Sier vyspěl - a připojuji se tímto k ostatním, kteří jsou velice zvědaví na jeho návrat do světa, odkud pochází. Je mi také sympatické, že nemá žádné extrémně úžasné schopnosti, vše, co má, si vydobyl a získal zkušeností. Prostě jen tak dál, budu se těšit na jakoukoli další kapitolu :-)
18.02.2013 20:14:46
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one