Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Děj: Začíná bojem na ministerstvu. Harry při boji s Luciusem Malfoye ztratí rovnováhu a i s věštbou spadne do oblouku, právě ve chvíli, kdy se na ministerstvo dostává řád. Všichni si myslí, že z oblouku není cesty nazpět a tak Harryho prohlásí za mrtvého. Opak je však pravdou. Harry postupně zjišťuje, že oblouk je brána mezi dvěma světy a na to, aby se dostal zpět musí složit několik zkoušek. Harry tedy žádá tamější obyvatele o pomoc. Povede se mu vrátit a naplnit věštbu, nebo zklame?
Tak, konečně je to tu. Ani se mě neptejte, kolikrát jsem tuhle kapitolu přepisovala. Omouvám se za chyby a kapitolku věnuji: Akomě, emmickav, Annie, neky, Lauře a Vince. A všem co vydrželi čekat.
Tak jste se dočkali. Pomalinku polehounku se nám to začíná rozjíždět. Co příště. Příště nás bude čekat... A víte co, počkejte si na to! XD

Kapitolka je věnována nevy, emmickav, lauře, Vince, Annie, Samanthě, akomě a neky.

Ať se kapitolka líbí a zase za 14 dní.
Ahojda, tak konečně ji tu máte. Doufám, že komentář vás zanechá minimálně tolik, kolik si o ni řeklo. Jak si určitě všimnete, jedu mimo kánon. Nějak jsem se rozhodla, že prostě zbytek ignoruju :D No, jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, protože teď, po téhle kapitolce, můžu vzít těch několik stránek, kam jsem si napsala co a jak a můžu je vyhodit. To je tak, když chce člověk mít hotovej koncep než se pustí do psaní aby se pak někde nezasekl.
Jsou tam chyby. Uvědomuji si to. Pokud se nezve nikdo, kdo by byl ochotný mi dělat betu na korekturu se dostanu až někdy až tu povídku dopíšu a provedu ji i u těch ostatních, které sice už dopsané mám, ale zatím neopravené. Takže jestli se přes prázdniny někdo nudíte, dejte vědět. O:-)
**********************************************************************************************
Ahojda, tak je to tady. Omlouvám se, že tak pozdě, ale dřív jsem to prostě nestíhala. Pokud jste si toho někdo všiml, původně mělo ZO vycházet v pátek, jenže včera jsem narazila na AVSY (kdo zná nemusím vysvětlovat) no a od toho jsem se odpoutat prostě nemohla. Nakonec jsem si řekla, že dvě kapitolky v týdnu stačí a přesunula ji na sobotu. A většinu dneška jsem věnovala vyklízení toho, co se mi za ty čtyři roky nashromáždilo - žel bohu mnou plánované riuální pálení se nekonalo, tak snad jindy. XD
Kapitolka je v podstatě o ničem, je krátká a zatím neopravená, takže se omlouvám za chyby. Komentáře vážně potěší, i když nevím, kolik z vás zaregistrovalo, že jsem "vstala z mrtvých"
Ahojda, ano je to tak, konečně všechno funguje... snad. Nejvíc lidí bylo pro kapitolu k ZO, takže tady ji máte. Je o něco kratší a děj mi přijde dost uspěchaný, ale několik z vás se vyjádřilo, že se těší, až se Harry dostane zpět, takže mě zajímá, jestli vám tohle tempo vyhovuje a nebo to mam víc rozepsat. I když tolik kapitol, než se Harry vrátí domů, už nás zase nečeká. Vidím to tak na jednu, dvě. Pokud se mi to povede, tak dneska přibude ještě DH, jinak ho očekávejte příští neděli a pak bude následovat kapitola k TII. A pak znovu dokola. No, doufám že se kapitola bude líbit, za chyby se omlouvám, ale oprava celé povídky ude muset počkat, než ji dopíšu. Teď se v mezičasech chystám přidat jakž takž opravené kapitolky k Prokletí, pak se vrhnu na další dopsanou povídku.
Jinak kapitolka je pro všechny co vydrželi a za komentáře se opravdu zlobit nebudu - už je zrušená registrace při komentování, pokud se nepletu, takže se budu těšit na vaše ohlasy.
Ahojda, v první řadě se chci omluvit, že je tu kapitolka až teď, ale jak už jsem psala, minulý týden jsem absolutně nestíhala. Teď to sice není o nic lepší a čeká na mě 7 maturitních otázek, které se musím ještě naučit, ale když je ten advent...
Kapitolku jsem po sobě nečetla. Nestíhám, takže je možné, že tam jsou překlepy a chyby, takže se omlouvám, ale beta, kterou jsem měla nereaguje. Tak si to užijte, kapitolka je pro všechny co vytrvale a hlavně trpělivě čekají.
PS.: Komentáři nepohrdnu XD
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one