Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Ahojda, tak je to tady. Zlom nastal.  Omlouvám se za chyby. Možná zítra nebo v úterý přidám prolog k přepracovanému Dědici Havrana. Komentáře potěší, za minulé dekuji.
Ahojda, tak kapitolka je jenom jedna,a le už jsem zkontaktovala Elišku s dotazem, jak dlouho to bude ještě trvat. Kapitolku věnuji všem, co komentují a hlavně Leggy a Lenně, které mi pomohly upřesnit některé nejasnosti Xd. Vše už je opraveno. Jako vždy se omlouvám za chyby a těším se na vaše komentáře. Když jich bude hodně, možná se překonám a přidala bych něco v týdnu. Další kapitolka bude dosti zlomová, alespoň podle mě.
Ahojda, tak přináším poslední prázdninovou kapitolu. Takže drazí školáci a studenti, co nám to zítra začíná, tfuj tfuj tfuj, vykročme správnou nohou. Těm, co začínají až za měsíc, přeju ať si to užijí, budu jen tiše závidět. Děkuji za komentáře u minulé kapitolky a omlouvám se jako vždy za chyby.
Ahojda, tak nakonec bude jenom jedna, ale ve středu vás čeká pokráčko s názvem Reakce XD. Omlouvám se za chyby, děkuji za komentáře u minulé kapitolky a těším se na další.
Ahojda, přidávám s malým spožděním, ale je to tu. Opět trochu kratší a opět se tam nic neděje, ale od příště...Mělo být sice ZO, ale jak už jsem psala, Beta má teď trochu frmol a nestíhá. No, doufám, že vám tohle řešení nevadí. Nejspíš tam bude pár chyb a překlepů, tak se omlouvám, ale takhle rychle jsem kapitolku nidky napsanou neměla.
Ahojda, přináším vám první část první kapitolky. Druhá bude za čtrnáct dní, příští týden bude ZO. Nejprve vám všem, kteří jste vydrželi čekat, chci poděkovat. Tak, teď ke kapitolce. Je kratší a neopravená a celkově se tam zatím nic moc neděje. Dejte tomu ale pár kapitol. Předevčírem se mi rozsvítilo a já zjistila, jak to všechno dopadne, takže se nemusím bát žádnýho bloku a vy další stávky. Snad. No, užijte si to, komentáře potěší.
Tak a dnšní druhá a slíbená kapitolka je prolog k pokračování Tajemství. No, má dvě stránky, takže jsem se rozhodla to brát jako normální kapitolku. Ať se líbí, komentáře potěší, omlouvám se za chyby.
2
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one