Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4761"
A hele tady jsem byl zminen i ja hehe super povidka ctu ji od prvniho dilu a tak kompletne zase projizdim tvuj web :P opet me to na jednu noc zabavilo :-D pokracuj a ve me mas denniho navstevnika tvych stranek :-)
Sr ja se prepsal se Adalwolf
Ahoj,je to opravdu zajímavá povídka. Objevila jsem ji včéra a přdocela na jeden zátah. Dopíšeš ji, a nebo jsi ji opustila? Já jenom jestli mám kontrolovat,jestli přbyla kapitola. Dík za odpověď.
Ahojda, ano, povídku hodlám dopsat. Jak jsem psala o něco dřívě, měla jsem trochu hlavu v pejru ze školy a ze všeho okolo, vysoká je skvělá, ale první rok je prostě makačka. Teď jsem si udělala pauzu sama pro sebe a hodlám se vrhnout na pravidelné přidávání.
Tak jsem dočetl a super čtení. Jak 1 dít tak i tento 2 je dobrý. Jsem zvědav jak to bude pokračovat dál, tak nás nenapínej ;-)
Teda, jsem čím dál víc zvědavá, jak to všechno skončí. A hlavně co se stane s Ronem... Opět výborná kapitola :-) Přeji moc štěstí v dalším psaní a nejen v něm ;-) Měj se krásně!! :-)
Tak to se jsem zvědavá jak to dopadne a jak ho vlastně vyzve. I když o té Ronově duši je to taky zajímavé, kdo ví, že by nakonec byl něco jako po mozkorolvu polibku?
04.06.2015 10:19:18
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one