Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

10. Návštěva u bohů - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3215"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
nooo ták, takhhle mě trápit smiley prooosím napiš další díl,

strašně se mi líbí tvoje povídky smiley myslím, že máš na tohle obrovský talent smiley
Velmi hezké čtu celou povídku od začátkua nečekala jsem že to takhle dopadne. Docela se těším na další kapitolu ale mě se víc líbí povídka Za obloukem a připadámi že tu povídku dědic havrana píšeš od znova. No noc pokračuj prosím.

velice pěkné pokračovaní předešlé povídka, která byla velice skvělá, jsem ráda, že jsi se rozhodla napsat její pokračovaní a jak vydím tak se to vyplatilo, je to velice zajímavé a originální, zajímá mě co bude dál a proto se těším na další díl jen tak dál a hodně štěstí a nových múz :)
Výborná kapitolka. Omlouvám se, píši komentík až teď, ale včera jsem si to jen přečetla ve spěchu a psát vlastní vyjádření už jsem nestihla. Navíc jsem si připoměla pořekadlo: Jak na Nový rok, tak po celý rok ;) A rozhodla jsem se, že to bude takhle lepší ;) Těším se na pokračování...
ahoj, moc se omlouvám, že nekomentuju, já to napravím slibuju :), moc krásný dílek, těším se na další :)
krása

díky za další dílek

jen tak dál smileysmiley
02.02.2012 23:56:05
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one