Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Tak, konečně jsem se zase rozjela. Nejprve chci říct, že nejsem žádný šermíř ani nic podobného, takže prosím berte ohledy. A taky jsem si to po sobě přečetla jenom jednou, takže za chyby se omlouvám. Co se týká celkového savu povídky, finišujeme. Čeká nás už jen jedna, maximálně dvě kapitolky a ne Tajemství III nebude :D. DOufám, že se bude líbit a kapitolku věnuji: sam, Smanthě, VInce, víťovi, Vladikovi, Zrzce a Sofii.
Ahojda, přiznávám se, zkoušky jsem dodělala sice už v pátek, ale snad chápete, že jsem nějakou dobu oslavovala a dobíjela baterky. Tak, co se týče přidávání kapitol a povídek v LS. Pondělí mám volné a je to i doba, kdy se budu nejspíš vypravovat z domova na byt, ale vzhledem k tomu, že v úterý mám pak latinu, tak si ji nejspíš budu procvičovat a dělat dfalší věci do školy. Další pozitivum je, že narozdíl od ZS, kdy jsem ve škole byla i do osmi do večera, mám v LS nejdéle do čtyř - jupí. Takže, kdy se tu bude objevovat kapitolka? K mé vlastní tvorbě pravidelně každou středu, někdy snad třeba i víc než jen jedna kapitola, pokud by se vyskytl nějaký důvod proč by se tu objevit nemohla, nebojte dám předem vědět. A ptali jste se mě i na to jak často budu zveřejňovat NP. Mám v plánu ji zveřejnit každ měsíc minimálně jednou, ale budu se snažit dvakrát vždy ob týden v neděli. Počítám, že bych mohla začít tenhle týden, ale uvidím, jak to půjde s překladem, zatím mám stránku.
Teď ke kapitolce. Je o něco kratší, ale příště dojde na to, k čemu už několik kapitolek schyluje a pak už bude do konce chybět opravdu jen pár kapitol a ne Tajemství III neplánuji :D. No, užijte si, omlouvám se za chyby a kapitolku věnuji: Samanthě, Chloe a Adalwolfovi.
Jop, jsem holt noční pták a vypadá to, že i kapitolky budou vycházet takhle pozdě. Omlouvám se. Ke kapitolce... Nevim, kolik z vás tuhle povídku ještě čte. Když jsem si k tomu dneska sedala, abych to dopsala, napadlo mě, kam mi zmizel Harry Potter? Ale nebojte, začínáme se vracet k původnímu problému. Příští kapitolka, pokud si nebude opět žít vlastním životem, jako ta dnešní, neboť nic z toho, co se zde odehrává jsem původně nezamýšlela a vše mělo proběhnout úplně jinak, ale znáte to... No, takže příště nás čeká jedno setkání, několik různých pohledů ať už se to týká kouzelnického nebo mudlovského světa a první plánování. Ať se líbí, za chyby se omlouvám, každý komentář vítám.
Chtli jste to, máte to tadyXDPrvní komentující si může vybrat k čemu mám přidat příští týden. Děkuji za trpělivost a schovívavost.
Takže, nejdřív pořádná omluva. Mohla bych sice vysvětlovat, proč tu ty dva týdny nic nepřibylo, ale shrnu to do věty: Mám i svůj soukromý život. Ještě možná přidám DH, ale spíš až tak ve středu. Jinak, pro všechny ty anonymy... Kdyby jste místo typu komentáře: kdy bude další? Napsali normální komentář ke kapitolce, šlo by mi to psaní taky rychleji. Jenže když povídku skoro nikdo nekomentuje, ptám se sama sebe, jestli to má prostě cenu. Tak, děkuju všem, kteří komentují a trpělivě čekají.
Překvápko... Krátký, vcelku o ničem, ale sand se bude líbit.
No...tak došlo k několika technickým problémům a včera jsem domů dorazilaaž v půl druhé ráno a popravdě jsem byla hotová. to je tak, když jdete navštívít naVánoce sestru. No nic, Vánoční nadílku máte se zpožděním. Ještě přidám Havrana a během svátků budu taky přidávat. Doufám, že jse pod stromečkem našli všechno, co jste chtěli, dodatečně přeju vše nej do Nového roku, odpočinek a klid.
Ahojda....no jo, já vím. za minulý týden se omlouvám, ale šrotila jsem se matiku, ne že by to nějak pomohlo.
Ale ke kapitolce. Nejprve chci poděkovat za komentáře a opět se omluvit za chyby. Jinak je to jenom první část ze zamýšlené kapitolky, ale nakonec jsem se to rozhodla rozdělit. Bude to tak lepší, nebo alespoň podle mě.
Ať se líbí.
Tak...vím, že jsem několikrát prošvihla termín, ale nějak nebyl čas. Prázdniny mi fakt pomohly, takže se do toho konečně můžu opět pustit. Jsou tam chyby a je to žalostně krátké, příště nás čeká hned několik událostí, ale nebudu nic prozrazovat.

P.S.: Vím, že jsem slíbila kapitolku ještě k Dědici, ale nakonec jsem se rozhodla vrátit k původnímu plánu začít ho přidávat až po dokončení Tajemství. Se ZO to bude trochu složitější. Takže mam sice kus kapitolky, ale ještě mi to bude nějakou dobu trvat.
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one