Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Ahojda, tak mě tu máte zpět. Doufám, že si léto i přes to počasí, co bylo minulý týden, užíváte. já teda jo, vzhledem k tomu, že ve středu mi začíná brigáda. No nic, doufám, že se vám bude kapitolka líbit.
Aijda, tak po dlouhé době konečně přidávám kapitolu. Byla to doba, co? XD BI, zvykejte si, od 9. do 20. budu mimo síť, takže bude zase taková malá pauza, ale hodlám vám to tenhle týden vynahradit. Jak už jsem psala, k večeru nebo v noci, plánuji ještě jednu kapitolku a zítra taky něco přidám. Snad.
Jinak, pokud by jste se nudili, pro ty, co to ještě nečetly, doporučuji povídku
Harry Potter a metody racionality. Je... hodně zvláštní, ale celkem dost jsem se u ní zatím pobavila. Kdyby měl někdo zájem : http://hp.kizi.sk/modules.php?name=Preklady&op=serial&idskup=15
 Ahojda, v první řadě se chci omluvit, že to tak zatraceně dlouho trvalo. Měla jsem menší krizi, pak starosti se školou a pak prostě nebyl čas. No, příští rok tu bude ticho o hodně déle. Tak, doufám, že se vám bude kapitolka líbit a omluvíte chyby a překlepy. Kapitolku k ZO mam rozpracovanou. Bude buď koncem týdne nebo o víkendu. Za komentáře - minulé i budoucí - moc děkuji.
Táák, konečně. Byla to dlouhá pauza a jsem moc vděčná všem, kteří vydrželi, ale... zvykejte si. Příští rok maturuji a už teď začínám občas mírně vyšilovat. JInak zbytek přidám buď dýl nebo v úterý. Tájemství jsem se rozhodla na poslední chvíli přepsat a povídka ZO je no... je na dýl a poslední svén mam rozepsanou a přemšlím, co tomu chybí. Myslela jsem, že ji dopíšu včera, ale byla jsem celý den v Praze a vybírala si poslední vánoční dárek.
Jinak, kapitola je o něco kratší, ale jenom bych chtěla podotknout, že v původní verzi jsme někde v půlce druhé a taky tam ještě dlouho zůsaneme.
Tak, nakonec je to trochu dýl, ale je to. Jiank...ano, tahle povídka už tu byla, ale nyní ji kompletně přepisuji.Omloucám se za chyby a komentáře samozřejmě uvítám.
Ahojda, no tak vím, že se tady měla tahle kapitola objevit už minulý týden, ale slavila jsem vstup mezi dospělé. No jo, už je to za mnou. Navíc je to docela fofr, teď před pololetím.

Takže ať se vám kapitolka líbí, omlouvám se za chyby a s komentáři nemusíte šetřit.

2
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one