Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2379"
Kásná, originální povídka, příběh je opravdu velmi aristokratický. Což je ojedinělé a hodně moc se mi to líbí. Velmi děkuji za mou oblíbenou postavu Cassiopei Lestrangové, snad bude mít v příběhu rovnocennou roli té Gabriela a nebude pro něho jen ozdobu ve společnosti a dobrá k rození potomků. A i když si myslím, že si nakonec budou muset zvolit stranu, smrtijedy se nestanou.
Otázkou je, jak na jejich vztah bude reagovat Bellatrix, až se o tom dozví.
Co se mi naopak v příběhu nelíbilo, bylo bičování Gabriela jako jeho trest. Myslím si, že mu měl Daniel vysvětlit a ukázat, jakou bolest by jemu i Ambře svou smrtí způsobil a ne hned svého jediného syna zbičovat. To je sadismus a není to aristokratické a určitě by to neudělali milující rodiče, kteří našli dlouho ztracené dítě.
Podezřelá je také Luciova snaha podplatit Korvinovi krásným koněm, evidentně inspirovaná Voldemortem.
Tato povídka je tak skvělá, že si zaslouží delší kapitoly.
Moc za ni, a i za další Tvé skvělé povídky děkuji.
AriannaOmlouvám se za zmnožený komentář, přebytečné prosím smaž, nebyl to záměr. Přesto se mi nezobrazil celý. Arianna
Se zmožením si nedělej starosti, já se zase omlouvám, že se mi povedlo nějak vymazat všechny. Ať žije technika
S Harrym a knihami souhlasím... Ale je to trochu smutné. Všechny věci které si představíte by ve skutečnosti tak kouzelně skvělé nebyly... Brzo se zasnoubí. Jenom se bojím, že tím pro Harryho nebo Cas vznikne nějaký závazek vůči Voldymu... Fakt bych je v téhle povídce nerada viděla na pozici smrtijedů. Ale teď míříme k Siriovi :)
super rychle pokracko:-)
Jen malí poznatek.
Gabriel i přes to že není Potter by měl zdědit nejákou moc rodu Potterů ne? Oni přeci nevěděli že byl unesený a určitě ho ustanovili svím dědicem a dědicem rodu Potterů.
Víš co se říká o té huse a času?? O:-) Všechno jednou přijde....
Jen malí poznatek.
Gabriel i přes to že není Potter by měl zdědit nejákou moc rodu Potterů ne? Oni přeci nevěděli že byl unesený a určitě ho ustanovili svím dědicem a dědicem rodu Potterů.
Tak musím uznat že píšeš super. Najde se už jen málo stránek s tématikou HP které by ještě fungovali. Držím ti palce a těším se na pokračování ;-)
Teda, tak to bylo zajímavé. Hlavně jsem zvědavá, proč tak Lucius spěchá na ten magický obřad a proč byl Voldemort tak potěšený.. to není jen tak a moc se těším, až se dozvíme o co jde :-) Také je zvláštní, že nebyl s nimi na nákupech. Líbí se mi, jak se Gabrielova matka stává i jeho maminkou a ta poznámka, jak nejdřív kluky přísně potrestali a potom vybuchli smíchy, mě dostala :-) Konečně je vidět jeho otec i jako člověk a ne jen jako přísný vůdce rodu. Přeji moc štěstí v dalším psaní a nejen v něm ;-) Měj se krásně!! :-)
Řekl bych že Lucius si myslí že bude mít na Gabriela větší vliv a přesvědčí ho aby se přidal na stranu zla. Počitám že se mu to nepovede neboť změnou jména se nezmění osobnost. Vždyť je to Harry Potter i když se tady jmenuje jinak ;-). Každopádně se těším na další pokračování příběhu.
Úchvatné, jak vidím, tak Gabriel, pořád neni s rodiči na 100% podle toho jak by si to přáli, jsem zvědavá jaký bude rozhovor Gabriela a Luciuse společně se Siriem a jak to že s nimi nejde Casiopea. MOc pěkná povídka těším se na další
Lucius tam s nimi není, ten strážce se jmenuje Lucien. Uznávám, došlo mi až později, že se to bude asi plést. Caisy se přidá později, spolu s Narcisou a Dracem, až půjdou od Malkinové. Myslím, že je to někde hned na začátku kapitolky.
30.05.2014 21:09:02
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one