Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2889"
Proč si tan hadí ksicht nedá pokoj stejně dostane do držky :D (Ať už fyzicky nebo psychicky) a Lucius ač ho mám celkem rád z růzých FF tak tady se mi nelíbí protože je až moc ulízanej. Celkem se těším jak se vyvine vztah Caisy a Gabriela a co z toho bude mýt Voldy páč zatím to vypadá že nic. Pokud by si ji, Caisy, nějak nepojistli ale všechny pojistky by se v den svadby zrušily. Ne??
Adalwolf
Teda.. nemůžu uvěřit, že přibyla kapitola!! Senzační!! :-) A moc se ti povedla musím říct.. Dokážeš opravdu hodně dobře vtáhnout člověka do příběhu. Tuto kapitolu jsem přečetla jedním dechem a už teď se moc těším na pokračování :-) Zajímalo by mě, jestli se do sebe někdy Cassiopea a Gabriel zamilují, a jak se to vyvine mezi Dracem a Thomasem.. Nejvíc mě ale dostal ten konec. Co asi plánuje Voldemort s Luciusem? Hádám, že se to týká Gabriela a Korvinů, ale jistá si nejsem.. Každopádně bezva kapitola a těším se moc na další :-) Přeji krásné svátky!! :-)
ÚIžasná kapitolka, jsem zvědavá co bude Gabriel dělat? A do čeho se zase Lucius zamotal, kdo mu pak bude foukat bolístky, až se Korvinové na něho nazlobí. :-d
21.01.2014 01:08:42
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one