Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1786"
Souhlasim s Elis - zlatá Cassiopea, bez ní by se Gabriel zbláznil. Jak mu všechny nadbíhaly... Ten Luciu mě fakt štve - on prostě nenechá Gabriela napokoji! Bojim se, že se mu podaří přemluvit Gabrielova otce aby si vzal znamení :( o by bylo dost blbý. Jenom se mi zdá vynechaná nějaaká část s Tomasem.
Děkuji, je suprová. Jsi hold skvělá :-)
Moc děkuju za věnování :).. Tyjo ještě, že na tom plese byla i Cassiopea, kdyby ne, tak tam chudák Gabriel má jen samé naninky, které chtějí jen dobré postavení.. Snad mu to s tou Cassiopeou vyjde, vypadá to na super pár :) ale Lucius je zmrd, že se furt snaží prosazovat Voldemorda :-D super kapča, těším se na další :))
Souhlasím se Samntha, už se těším, jak to Gabriem vyřeší, počítám s tím, že se svěří svému otci, vůbec by mě nevadilo, kdyby to spolu probírali, přece jenom je to budoucnoust celé rodiny.
A Draco, že by sešel na scestí :-d
Teda.. Klobouk dolů. Tahle kapitola mne úplně pohltila. Ples byl hodně zajímavý a jsem ráda, že se na něm objevil i někdo, jako je právě Cassiopea. Zajímalo by mě, co se asi stalo mezi Thomasem a Dracem.. Že by spolu něco měli? Jen Lucius Malfoy mi dělá starosti.. Nějak vehementně přesvědčuje Gabriela a jeho otce, aby se přidali na stranu Voldemorta. Jsem zvědavá, co se z toho v budoucnosti ještě vyvine.
Jinak celkově byla kapitole úžasná, přečetla jsem jí jedním dechem a už teď se moc těším, až vložíš další :-)
Přeji hodně štěstí nejen při psaní!! ;-) Měj se krásně :-)
22.11.2013 17:05:23
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one