Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4374"
Ahoj, moc se ti tahle kapitola povedla - těším se až tady bude další o turnaji a pobytu v Anglii, doufám, že se Gabriel s Ronem nebo Hermiono nepohádá. Jinak samozřejmě TII bych taky velmi ocenila. ZO jsem nečetla a asi ani číst nebudu, takže nevím. :)
pěkná kapitola už se těším na další, ať už bude k TII, DH nebo ZO
super jsem zvedava jak to bude probyhat v angliji :-)
Ahoj Aknel :) moc povedená kapitolka :) těšil jsem se na ní jak se to bude rozvíjet dále, ale musím se přiznat že radši mam tu Za Obloukem :) je to neco nového na takové téma moc povídek není teda co myslím :D jinak přeju mnoho štestí jak v ty škole jestli ji jeste dělaš tak i ve psaní povídek :)
Opravdu povedená kapitolka :-) Líbí se mi, že ses zbytečně nepozastavovala na počátcích a prvním roku a rovnou jsi Gabriela posunula dopředu. Myslím, že to tomu příběhu pomohlo. Také se mi líbí to, jak poukazuješ na to, že se teď Gabriel musí chovat jinak (včetně trestů). Jediné, co bych trochu vytkla, je vztah Gabriela s novou rodinou.. Otec se ke Gabrielovi chová chladně a matka se také nechová tak úplně jako pravá matka. Čekala bych, že když ho tak dlouho hledali, že se s ním budou alespoň snažit navázat hezký vztah. Kmotr se k němu chová asi nejlíp, ale také bych si představovala spíše někoho jako Siriuse (spíše je to ale z toho zažitého stereotypu, na který jsme všichni zvyklí :-) ). Jinak je to zajímavá povídka a moc děkuji, že v ní pokračuješ ;-)
28.04.2013 11:13:09
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one