Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Děj: Harry studuje v Bradavicích třetí ročník. Ve vzduchu visí hrozba Siriuse Blacka a Hermiona i se svým obracečem času má na práci víc tajemství, než je jenom podivné chování Remuse Lupin. Začne to nevinnou poznámkou o Harryho znaménku, které zahájí pátrání, které neujde zrakům mladého zmijozelského prince. Když se po Vánocích vrátí Voldemort, rozhodnese Draco o pátraní nebelvírů poinformovat otce, stejně tak jako se Brumbál rozhodne zkontaktovat mocnou francozskou rodinu Korvinů. A tajemství začnou vyplouvat na povrch a začnou se dít velké změny.
Ahojda, tak přináším slíbenou středeční kapitolku. Jak jste si všimli s NP mi to minulý týden nevyšlo. Uvidím, jak to půjde tento, neboť se neočekávaně stalo, že v sobotu se k pc nejspíš nedostanu vůbec, ale doufám a věřím, že to zvládnu. Omlouvám se za chyby a doufám, že se bude líbit. Kapitolka je věnována: Vince, Samanthě a Adalwolfovi.
Druhá vánoční kapitolka s věnováním pro: laura, emmickav, Elis, Vinka a Samantha. Kapitoly k ZA a TII plánuji na Silvestra, tak uvidíme, jak to vyjde. Doufá, že jste si všichni užili dnešek a pod stromečkem našli hafo dárků od Ježíška. Omlouvám se za chyby a doufám, že se bude líbit.
Ahojda, tak konečně přidávám kapitolku k DH, která je sice dlouhá ale de facto o ničem, ale potřebovala jsem ji, k vůli dalšímu vývoji v ději a co nevidět tahle pohodička zmizí, je to jenom takový klid před bouří. Jinak pokud to čte někdo, kdo četl původní verzi, tak asi už pochopil, že se původního děje držím jen okrajově, no teď už se vydávám úplně jinou cestou.
Doufám, že se kapitolka bude líbit a omlouvám se za chyby. Jakmile si najdu čas a doopravím ostatní povídky, dojde i na tuhle, pokud do té doby nenajdu betu, které nebude trvat půl roku, než se ozve.
Kapitolku věnuji: lauře, Elis, Annie a emmickav
Ahojda, jo vidíte správně, konečně je to tady. Druhá část kapitoly, která měla být původně včera, ale jak jistě někteří z vás postřehli, včera mi oficiálně začala škola. Nikdy jsem nevěřila, že mam takovou trpělivost vystát tolik front a čekat v nich takovou dobu. Takže doufám, že prominete, kapitolku přináším teď. NP už mám přeloženou, teď se peru s dodatky autorky, které snad zodpoví nějaké vaše otázky.

Kapitolka je věnovaná Valerii, MMM a janě.

Doufám že se bude líbit, komentáře potěší.
Ahojda, kapitolka je nehorázhně krátká a je to půlka se kterou jsem od včerejška nepohla, ale dneska jsem většinu dne strávila tím, že jsem hledala místo, kde by nebylo tak nesnesitelný vedro. Takže se omlouvám, pokud se to povede, v týdnu dodám zbytek a provedu opravu. A vy, co čtete Nejlepší pomstu se modlete, aby zítra nebyl takový hic a mně se to povedlo dopřeložit. Vážně se mi to nechce dělit. Ať se líbí
Ahojda, tak nakonec přináším pouze DH. Jakmile jsem dneska přišla ze ěkoly, padla jsem mrtvá do postele a probudila se asi před hodinou. Takže tak. No, doufám, že se bude líbit. Omlouvám se za chyby
Uff, pořád je neděle, takže tady máte kapitolku. Omlouvám se za chyby a teším se na vaše komentáře, když jste si tuhle kapitolku tolik přáli. Jinak, příště nás čeká možná nějaká akce, pár pro Gabriela nepěkných odhalení a několik Brumbálových manipulací. Teď tak přemýšlím, kdy jsem ho vlastně přestala mít ráda. Tak, užijte si to a příští neděli čekejte kapitolku k Tajemství.
Ahojda, tak jsem si po slouhé době konečně našla čas něco dát dohromady. Původně jsem tuto kapitolku plánovala už na minulý týden, ale vzhledem k tomu, že jsem v pátek odjela do Francie a vrátila se až v neděli a to úplně hotová, že když mě mamka v devět večer budila, abych se šla učit maturitní otázky ze ZSV, ze kterých jsme psali, měla jsem pokušení jí oznámit, že nikam v pondělí nejdu. No nic, kapitolka e tady, omlouvám se za chyby, další kapitolka už neska asi nebude, snad příští týden. Já si jdu zopakovat variace a vtlouc si do hlavy, že i když ty čísla píšu nad sebe, zlomková čára mezi nimi prostš není.
Ahojda. Vím, že to trvalo a mám pro to hned několik důvodů. V první řadě jsem si poslední dny prázdnin užívala, jak se jen dalo a na psaní jsem popravdě neměla ani pomyšlení. A pak začala škola. Slovo maturita jsem už snad slyšela ve všech pádech a ještě několikrát uslyším. A aby jste si nemysleli, že jsem snad měla tyhlůe týdny volnější a mohla psát, tak se mýlíte.  Drazí učitelé se nejspíš rozodli, že čím dříve budeme mít známky, tím líp. A pak jsem poslední dobou měla pár osobních problémů. Takže, jak to bude tenhle rok vypdat. Kapitoly budpou přibývat nepravidelně. Když se najde čas a něco napíšu a přidám. Nechci ale nic slibovat, takže vám neřeknu kdy budou přibývat nebo v jakém intervalu. Takže až do konce května to bude tak, no a pak záleží na tom, jak to dopadne - jak s maturitou, tak s výškou.
No, ať se vám kapitolka líbí, za komentáře děkuji.
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one