Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Ahojda, tak vám konečně přináším kapitolku k NP. Trvalo to o chvíli dýl než jsem myslela, ale holt jsem si tenhle týden užívala sluníčka. A taky na to doplatila. Řekněte mi, jak je možný, že i když jsem se namazala dvacítkou, tak jsem se stejně spálila? No nic, doufám, že se bude překlad líbit. Omlouvám se pokud tam budou nějaké chyby nebo pokud to bude někde poněkud kostrbatý překlad.
Ahojda, trochu pozdě, ale přece. Tak je to tady. Můj první překlad. Proto prosím za schovívavost. Možná mi bude chvilku trvat, než si to pořádně zažiju, ale snažila jsem se. Musím říct, že po čtyřech letech na gymplu, kde jsem se učili britskou angličtinu mi těch výrazů z americký dalo docela zabrat. Než jsem našla Cambridgský výkladový slovník, v angličtině samozřejmě. No, děkuji za komentáře u minulé kapitolky, doufám, že se vám můj překlad i kapitola budou líbit a omlouvám se za chyby.
2
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one