Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1778"
Teď jsem objevila tuhle povídku a moc se mi líbí, doufám v pokračování :-)
Moc krásný překlad, doufám, že se brzy dočkáme pokračování. :) Zase jeden co si mě získal... :)
Tohle je prostě úžasná povídka. Děkuju moc za její překlad :-)
super kapitola moc se těšim na další pokráčko sice jsem si přečet pár kapitol v překladači dopředu ale od tebe je to lepší
Brumbála jsem nikdy neměla ráda. Ani jednu slzu jsem pro něj neuronila, když umřel v knížce. Dělal spoustu chyb. Po střetu s Grindelwald se nepoučil. Dělal dál spoustu chyb. Myslel si, že bude jednat správně, ale nejednal. Dělal jednu chybu za druhou. Manipuloval Harrym dokonce i ze záhrobí. Doufám, že brzo přijdou na to, že není tak skvělý, za jakého ho považují. Tak jsem zvědavá, co bude v další kapitole! Ale pokud si pamatuji, moc se toho nestane. Do Bradavic se s tímto tempem dostaneme až v 15. kapitole...
Aknel, prosím Tě, nemůžu se z nějakých důvodů dostat ze žádného zdroje na originál... Tvůj překlad je super, ale když se pro nějakou povídku nadchnu, tak jsem schopná číst to i v angličtině :D Nemáš nějaký funkční odkaz nebo povídku stáhnutou u sebe? Díky moc.
Díky za rychlou odpověď. Snad se nám brzy zpřístupní stránky originálu :)
Tak dneska už fungují, hurá! :)
Tak se přiznám že mě tohle řešení vůbec nenapadlo :D ale bude to určitě zajímavé. Strašně se mi líbil Harry, přesně takhle si ho představuju, zvídavé dítě co se chce pochlubit dospělým :) hlavně se mi líbilo jak třídil věci a doufám že si je pořádně užije. Jsem zvědavá na přestavbu pokoje.
K poznámce od autorky - Mám na Brumbála stejný názor a užívám si každou povídku kde si to lidé uvědomí a přestanou ho tupě poslouchat. Co se týče Lili a Jamese doufám že se dozvíme víc. Jen tak dál :)
Pěknéé! :) sice jsem doufala, že by Harry mohl být se Sevem, ale tohle vypadá taky zajímavě.. snad to bydlení teď už bude mít lepší :) poznámka od autorky o Brumbálovi mě docela pobavila.. prostě tu není sympatickej, no :D jestli si to správně pamatuju, tak pokráčko by mělo být zas za dva týdny, už se moc těším! :)
Je to hodně zajímavá povídka,už se těším na pokračování.
04.01.2015 21:50:17
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one