Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9728"
Super servírčino: "Máte hodného syna, pane, je roztomilý,..." nebo jak to bylo a Severus to vzal s absolutním klidem a odeslal k Jamesovi jako modlitbu, tak se těším,jestli spolu uzavřou nějaký druh magické pokrevní smlouvy,nebo ne, to bude ještě hodně za dlouho, že?
Ahoj Aknel, já teď číst moc nestíhám, ale překládáš moc pěkně :-)
Super, jsem ráda, že jsem na tuhle povídku natrefila a že se někdu ujal překládání, pro nás anglické analfabety. Hodně úspěchů ve škole i v překladu:-)
Slibuji, že jakmile budu mít zkouškové za sebou, tak začnu přidávat tuhle povídku nějak pravidelněji - tak jednou za měsíc vždy ve stejný den, ale teď se vážně věnuju škole
Páni tahle povídka je naprosto úchvatná. skvěle promyšlená a ty jí báječně překládáš. Je opravdu škoda, že na ní nemáš mnoho času, je mi jasné, že bude poměrně dlouhá. Douufám, že jí někdy dopřeložíš, protože jsem se do ní asi zamilovala..:)
tak snad někdy nad další kapitolou:))
Pěkné kapitoly.
Jou, tak to je suprová kapča :) Skoro to vypadá, že si sám Harry bude přát být ve Zmijozelu.. No uvidíme, čím nás autorka překvapí.. Snad Dursleyovi Harrymu moc nezkazí zbytek prázdnin.. Moc se těším na pokráčko :) a díky za věnování! :)
Úchvatné jak se Severus s Harrymu chová, mám takový pocit, že by ho rád měl ve své koleji. Přece jen vyjádřil, jak si nepřeje, aby se Voldemort vrátil. Moc pěkné, těším se na pokračování.
25.06.2016 22:56:36
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one