Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7660"
K těm krápníkům, sice nejsem angličtinolog, ani frankofil, ale, pokud Snape použije označení "titi, " vybaví se mi ony lehce trapné úsměvy postarších francouzských dam diskutujících na rohu, nebo u dveří o mužských ... ( tití) ( ehm, no každý ví o čem :D) a ještě na druhou / tedy exponenciálně/ viděno, pokud to říká Snape, je to veliké tajemství, kterému rozumí jen protřelí chlapi, mezi které Harry jistě v budoucnu bude patřit prostě proto, že je Potterem..:oD XD Moc děkuji za překlad. Povídka je čím víc ooc, tím logičtější.
Moc děkuji za věnování, udělalo mi to obrovskou radost :-) Jinak kapitola byla jako vždy úžasná.. Líbí se mi, jak se vše, co jsme doposud znali, mění. nejlepší na tom je ten jiný úhel pohledu. Opravdu to do příběhu sedí a logicky to navazuje. Jsem hodně zvědavá, jak se vše bude vyvíjet, včetně vztahu Severuse a Harryho. A to, v jaké bude nakonec koleji, je úplná záhada :-) Už teď se nemůžu dočkat pokračování ;-) Měj se krásně!! :-)
U těch stalaktitů mě napadlo, jestli se nejedná o nějakou mnemotechnickou pomůcku. Tity resp. Titty je ženské jméno, takže by mohlo jít o říkanku ve smyslu, že stalaktity musí držet Titty, aby nespadly. Jinak moc hezký začátek povídky a těším se na její pokračování.
Zajímavá výměna ... už se těším na pokračování :).
Mockrát děkuju za věnování, potěšila si mě tím :).. Už jsem si myslela, že se Harry setkal zase s Dracem a ono nakonec s Ronem.. to vypadá jako by se mohl dostat do Zmijozelu, když má dobrý vztah se Severusem.. doufám, že se ti podaří přidávat kapiči tak jak plánuješ :) moc povedené :)
tak historie se mění,jsem zvědavej jak se to bude vyvýjet dál
25.06.2016 18:57:21
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one