Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1363"
Krásna poviedka, škoda, že sa nedočkala prekladateľského pokračovania. Mne to nedalo prelúskala som si ju cez prekladač. Musím povedať, že prekladač Googlu sa celkom zlepšil. Niekedy pred par rokmi preložené vety nemali kontext. Teraz je to omnoho lepšie. Príbeh sa odohráva podobne ako v knihe s tým, že Harry je v inej fakulte a kamaráti sa s Dracom, Hermionu a Nevilom. Harry sa zapríčiní o založenie klubu pre všetkých prvákov kde si vymieňajú skúsenosti z carodejnickeho a muklovskeho sveta. O kameni mudrcov sa dozvedajú už po troch týždňoch školy. Harry sa nestane hráčom metlobalu. Udalosť s trolom sa stane s menšími obmenami. Quirrell sa dostane ku kameňu dostane už o vianočných prazdninach. Táto udalosť sa tiež odohrá podobne, ale Quirrell prežije a Voldemortov duch neutečie. Je tam veľa zaujímavých detailov odporúčam si túto poviedku prečítať. Ja si idem prečítať pokračovanie :)
Ahoj, ten překlad je super a moc si vážím toho, že to děláš :) Myslím, že sama bych se k téhle povídce nikdy nedostala, nebýt Tvého překladu. Prosím pokračuj dál, už se nemůžu dočkat dalších kapitol... :)
Ahoj,chtěla bych se zeptat,kde je možné najít další kapitolky od této skvělé povídky.Děkuji za odpověď
Ahoj, pořád čekám a doufám, že se dočkám máš moc super povídky. Z rozepsaných se mi nejvíc líbí Dědic Havrana. Ale teď tu mám prosbu snad na všechny. Zamilovala jsem si povídky od Auši, stopař atd. Ale bohužel má smazané stránky. Nemá ty povídky někdo uložené nebo nemá někdo kontakt na Aušu? Moc bych s přála zase přečíst její povídky. Můžete napsat sem i na email : esiabetha@seznam.cz. Díky za pomoc!
Nádhera. Prosím o další překlad.
Děkuji za překlad téhlé výborné povídky, doufám, že bude další kapča :-)
Děkuju za další pěknou kapitolu už se těšim na další
Prosím, pokračuj v překladu, je to hodně zajímavá povídka
Super, jsem ráda, že jsi kapitolku přidala :) při čtení toho, že Severus bude s Harrym jezdit po výletech jsem se musela usmívat, super! :) ale bylo mi Seva ke konci trochu líto, taky to nemá jednoduchý

překlad je to skvělý, já jsem z toho moc neměla, když jsem se to snažila číst v originále sama, tak doufám, že budeš v překladu pokračovat :) a pokud se ti beta neozve, tak klidně vkládej i neobetované kapitoly.. nevím jak ostatní, ale já určitě nějakou tu gramatickou nebo stylistickou chybu překousnu :)
paráda, dáreček v Mikulášském týdnu a na vánoce další, není lepší zpráva tohoto týdne. Moc děkuji za překlad, je moc pěkný, jenom děj je trochu smutný, chodit po hřbitově, potlačovat vzpomínky,no, chudák Severus a moc se mi líbilo, jak nakupovali a jezdili po výletech.Hodně štěstí Harry.
26.09.2020 18:51:16
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one