Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5382"
zatiaľ dobré
Kapitola snad bude ve středu, podle toho, kdy se vrátím z přijímaček. Zároveň pak zveřejním i něco jako takový kalendář, kdy co bude přibývat, ale během prázdnin bych kapitolku k NP chtěla zveřejňovat každý týden.
No nevydrzel sem a precet sem si asi 6 kapitol dopredu, zatim skvely zmeny, tak doufam ze se preklad nebude flakat:D jinak si to asi prectu cely v eng
No tak to je úžasné!! Úplně mne ten příběh pohltil. Stále mi vrtá hlavou, co všechno to udělá s příběhem Harryho Pottera, jak ho známe. Půjde snad do Zmijozelu? To si ani nedokážu představit. Nebo co vztah s Hagridem a Brumbálem, bude jiný? Vždyť on vlastně ani nepůjde s Hagridem k trezoru, který se pokusil vykrást Quirell v Harryho prvním ročníku, tak jak vyřeší tuto záhadu? A jestli jí nevyřeší, tak kdo? Tolik otázek mi teď víří hlavou!! Vypadá to opravdu bezvadně :-) Dialogy jsou tu zajímavé, to uvažování Snapea také a hodně mě zaujal pohled na Brumbála jako na tak velikého stratéga. Opravdu moc děkuji za překlad této úžasné povídky a moc se těším na pokračování :-)
17.09.2014 21:50:58
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one