Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Originální název: The Best Revenge
Autor: Arsinoe de Blassenville
Zdroj:http://www.fanfiction.net/u/352534/Arsinoe-de-Blassenville
Překladatel: Aknel; překlad 1. kapitoly má na svědomí Rocia Mixan (http://rocia.webnode.cz/preklady-neslash/nejlepsi-pomsta/)
Stav: dokončená
Počet kapitol:47
Beta: Barb
Shrnutí: AU. Ano, starý známý vzorec - Snape vyzvedne Harryho od Dursleyových. Všechno se změní, protože nejlepší pomsta je žít dobře...
Přeloženo se svolením autorky a první kapitola použita se svolením Rocii M.
tbr.jpg
Tak jste se konečně dočkali, po dlouhé době. Omlouvám se, ale nějak moc se mi toho nahrnulo a nebudu tak ani slibovat, že za týden tu máte další, ale možná na Vánoce bych to zvládla ;). Kapitolku tentokráte věnuji všem, co vydrželi čekat. Pokud v textu najdete nějakou chybu či nesrovnalost, budu ráda, když mě na ni upozorníte. Kapitola tentokráte bez bety.
tbr.jpg
Ahojda, tak vám přináším další kapitolku k NP. No, a že to tedy byla fuška - jak pro mě, tak pro betu - protože popravdě, já se nikdy o stavbu a ani o slovíčka, která s tím souvisí, nějak moc nezajímala. Upřímně doufám, i kvůli vám, že už nás žádná takhle vysilující kapitolačekat nebude. Do další, co se týče překladu, se pustím až po zkouškovém. Mám za sebou první zkoušku, která dopadla úspěšně, a ráda bych při tom zůstala. Kapitolku věnuji všem, co vydrželi čekat a těm, co u minulé zanechali komentář: Samantha, víťa, Lisbeth, Zrzka, Elizabeth, Zuzi a LH. Užijte si ji!
tbr

tbr

Ahojda, tak je tu zase úterý a já jsem tu s kapitolkou. Tento týden s kapitolkou k NP. Jak jste si všimli, přibyl k této povídce obrázek, což je obrázek, který má i autorka u své povídky, ale vzhledem k jeho obsahu, jsem ho přidala až u této kapitolky. Doufám, že se bude líbit. Velké dík a věnování patří Barb, která se ujala této povídky jako Betta a jsem s ní domluvena, že dodatečně opraví i předešlé kapitoly, takže to alespoň bude nějak vypadat. Další věnování patří, samozřejmě jako vždy, všem, co okomentovali minulou kapitolku a tedy: Kamera, Elis, Zrzka, Anonym, Stolid, víťa, Samantha a Barbiti. A samozřejmě všem, kteří vydrželi čekat. Užijte si kapitolku, ať se líbí a zase za 14 dní. Příští týden můžet očekávat kapitolku k ZA.
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one