Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Nové povídky - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7161"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
No, nevim nevim. Nejzajímavější mi připadá 1 a 5...
Nooo, tak teda neviem, čo vybrať. Zaujala ma 3,4 a 5. Aj keď je pravda, že rovnako ako Rikisa milujem Severusa smiley Ale ak to mám aspoň nejako ovplyvniť, tak začni asi 5kou smiley
Já jsem pro 3. Chce to trochu romantiky.
Jo a lidičky, když už jsem tu. Moc se omlouvam, těm u kterých čtu povídky a nekomentuju, nebo sem doteď nekomentovala. Vod teď se to snad zlepší, neboť pololetí je za námi a já tak budu mít víc času. Slíbila jsem to už několika lidem, tak to slibuju i tady. A u koho to nedodržim, tak mu dam vybrat kapitolku, nebo něco takovýho. Jo. To je vše.
Severus?? Hm, určitě bude ve 3 a v 5. Ve trojce ho bude docela dost, vzhledem k jeho postavěsmileysmileyPětce, bude mít - ne úplně jednu z hlavních rolí - ale bude tam taky celkem často. Teda podle toho jak to zatim plánuju. Ale nejistější je 3. tam to je rozhodnutý. Nebudu vám řikat, jakou tam bude mír rolí *nevinej úsměv* to by pak nebylo překvapení ne? mno a když vo tom tak uvažuju tak ho šoupnu MOŽNÁ i do 4
Popravdě mě zaujaly všechny návrhy, takže bylo hrozně těžké se rozhodnout a pro jeden hlasovat.

Rikisa: Ty opravdu s tím Severusem nezklameš, ale musím se přiznat, že i mě by s elíbilo kdyby v nějaké z těch povídek vystupoval trochu více jo a když už jsem u toho. Nemáš v plánu něco přidat na své stránky.? Vím, že nemáš čas, ale už se nemůžu dočkat.
tak teď tedy nevím, kterou bych chtěla první. Bude v některých z povídek vystupovat Severus? smileyhi, to by situaci trošičku usnadnilo. Prozatím nejzajímavější mi příjde 3 a 5.
Nezoufejte si, časem budou všechny
asi nebude špatná ani jedna ale jsem pro 1 a 2 i kdyz to vypada, ze ani jedna z nich to nebude, skoda
líbí se mi všechny :-)

Nejvíc 4, 2 a 5.
23.02.2009 21:24:37
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one