Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Vysvětlení a HP7 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8078"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Film mi moc nedal, zklamaná, zklaman, ale jsem velkorysá, odpouštím tím jim, změnili si trochu více věcí, ale přesto jsem vycházela z kina z mokrýma lícemi a přes 3D brýle jsem si utírala slzy, přes které jsem ani neviděla...!
já byl teda docela zklamanej z toho souboje konečneho...Ale jinak jsem tam byl s bandou a užily jsme si to =D...take kraviny co jsme tam říkaly =D...se smalo cely kino =D
To, že se dlouho nic neřidalo je naprosto v pořádku. Jsou prázdniny a to by se málokomu chtělo bejt furt u počítače.

Dojem z HP7 2? Asi mě tu ukamenujete ale já byla zklamaná. Možná to bylo tím, že jsem si toho až moc představovala. Očekávala jsem, že jako závěrečný díl to bude něco velkolepého, ale tady mi to nepřišlo. Najvíce mne zklamal souboj s Voldemortem. Respektive jeho smrt, protože to vlastě naznačovalo že Harry jeho smrti sice dopomohl, ale nezabil ho.

Jo, samozřejmě, mnoho scén tam bylo nádherných a já se u půlky filmu smála, ale celkový dojem bylo částečné zklamání.

PS: Kdybyste se na to chtěli kouknout znovu, tak už je to na kinotipu ( www.kinotip.cz). Sice jen s titulkami a v trochu horší kvalitě, ale dá se na to koukat. (Já už to viděla několikrátsmiley)
Ahojky. nic si z toho nedělej, já bulela taky :D A hodně :D Řekla bych, že tenhle film se jim velmio povedl. Několik nepřesností, ale zase to docela dobře vystihli a protože něco málo vynechali, tak i člověk co něčetl knihy tomu dobře rozumněl. Se psaním jsem na tom taky podobně. Sice žádnou brigádu nemám - takže mám více času než ty, ale přesto si na psaní najdu jen málo chvil :( Už se moc těším, až přidáš. Jen se bojim, aby to nebylo v době, kdy odjedu na soustředění. Ale zase, aspoň se budu mít na co těšit :D užívej prázdniny a ať tě brigáda moc nezmáhá
S psaním bych to neřešila - jsou prázdniny, každý někde lítá, takže nemáme co vyčítat a ani se zlobit ;). Prostě si to užij.

Film je boží. Myslím, že daleko lepší, než kniha. Bitva s V. mohla být delší, ale když se kouknu do knihy, není se čemu divit :-D. Perfektně vystihli smrt Snapea a následně jeho vzpomínky. Nevill - dokonalý. Jasně, nepřesnosti, nějaké úlety, ale koho to zajímá? Myslím, že HP7 je z filmů nejlepší.
To je jasné že nemáš čas na psaní o prázkach mas mít to svoje osobní volno =)...jinak dojem z HP 2čast byl skvelej, jen me zklamal ten konec poslední bitvu jsem si představoval lepší. Myslím ,že mluvím za všechny,že děkuju že si nam dala vysvětlení proč nic nepřibilo a myslím že to všichni chápou =)...no přeju ti krasny mesíc prázdnin uží si ho =)
19.05.2012 17:23:16
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one