Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Vysvětlení a HP7

Ahojda, nejspíš je na místě omluva, že jsem se na celý měsíc odmlčela. No, řekněme, že vstávat každý den ve čtyři a domů se vracet po třetí a než něco uděláte je najednou pět, tak se nikdo nemůže divit, že mi na psaní nezbývala ani energie ani chuť. Ano, hádáte správně, mám brigádu (ano, stále přítomný čas). O víkendu, když už by s chu't našla, není čas - příbuzní, výlety, přátelé atd.

Prázdniny, jako že prázdniny mi tedy začínají 29. července, žel Bohu dědeček má kulatiny, bude se slavit, takže k psaní se nejdřív dostanu v pondělí, i když popravdě, něco už mám. Takže během prvního srpnového týdne by se tu něco objevilo. Přidávat se budu snažit opět pravidelně. Rozhodla jsem se, že kvůli počtu a psan (spíše nepsaní) komentářů se nebudu rozčilovat. Aspoň dokud mám rozepsáno.

Samozřejmě jsem si nenechala ujít poslední díl Harry Pottera na filmovém pláně, i když jsem celý náledující den vypadala jak praštená palicí po hlavě. Podle jistého rádia - nebudu jmenovat - mi a všem ostatním, kteří s HP vyrůstali, skončilo dětství. Popravdě to tak vůbec necítím. Filmem jsem i přes počáteční nedůvěru byla nadšená a vůbec jsem nebazírovala na detailech a nepřesností, jak se mi jindy u filmů podle knih stává. Od smrti S.S. až po závěrečné titulky jsem sice bulela jak želva, ale nebyla jsem sama. A co vaše dojmy?


26.07.2011 20:34:30
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one