Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Nejenže žiji, ale brzy začnu i přidávat!

Tak se po delší odmlce vracím. Mohla bych tu vypisovat, jak e jedna věc sešla s druhou a na psaní a překládání jsem neměla čas, ani chuť. Ale, no každý máme svých starostí dost, takže proč k těm vašim ještě přidávat ty moje. Důležité je, že teď, cirka do prosince, bych mohla s jakousi pravidelností přidávat kapitolky jak k NP, tak k vlastím povídkám - ať je konečně dopíši. V prosinci se pak budu věnovat čistě přípravě na státnice, takže tu zase na chvilku bude ticho po pěšině, ale po nich, když budu stíhat psát bakalářku, bych se zase věnovala pravidelnému přidávání. Teď je ještě otázka, zda pokračovat tady, na webgardenu, nebo se přesunout jinam. Přemýšlela jsem o wordpressu, ale ještě udivím.
Pokud sem ještě někdo chodí a čaká na kapitolku, doufám, že ho tenhle příspěvěk potěší a během příštího týdne slibuji kapitolku k NP, i když nejspíš bez bety.
12.07.2016 23:37:56
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one