Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Když Aknel nemůže spát...

...začne psát novou povídku.
Ne, že bych to měla v plánu. Myslela jsem si, že teda napíšu pokráčko k ZO nebo k něčemu jinému, ale ouha, někdy člověk dostane nápad a musí ho dostat na "papír". Otázkou je, co teď s tím. Tajemství bude sice co nevidět končit, ale pak tu jsou další dvě povídky plus překlad. Je sice bezva, že jenom prolog a první kapitola mají dohromady skoro deset stránek, ale otázka je, zda budete mít o takovou povídku zájem, protože... bude to AU, OOC a a nejspíš taky tak trochu slash. Zatím jse se tomu psát slash úspěšně vyhýbala - ne proto, že bych nechtěla, popravdě, zjišťuju, že poslední dobou čtu převážně slash povídky, ale nikdy jsem nedostala nápad ani jsem k tomu nesebrala dostatek odvahy. A teď to tak nějak vyplynulu samo...

Otázkou tedy zůstává, jestli o takovou povídku budete mít zájem. Pokud ano, hodila bych vám sem základní info a po zkouškovým se vrhla na TII a na ZO, kterému ke konci sice ještě kus chybí, ale narozdíl od DH mám u něj alespoň nějakou představu, jek by to mělo pokračovat a skončit.
27.12.2013 11:56:36
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one