Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Infíčko k nové povídce

I když sem dávám info, jak jsem psala a jak měl někdo obavy, nějdřív dokončím alespoň jednu povídku. Bude to nejspíš Tajemství, kteé má k dokončení nejblíže, jak už jsem psala. Takže pokud všechno pude jak má a tohle info vás neodradí, tak by se tu tahle povídka začala objevovat někdy na jaře. Ještě netuším, jak se bude jmenovat, ale na něco přijdu snad.
Info: Věštba byla vyslovena, ale ne vyslyšena. Pán zla tak nikdy nezaútočil oné noci na Potterovi, ale dál pokračoval v plánech na ovládnutí kouzelnického světa a porážce Brumbála. A to se mu podařilo. Světlá strana ztratila svého vůdce a Temný pán stanul na vrcholu a změnil kouzelnický svět k obrazu svému. Nikdo se neodvážil k odporu či zpochybnění současného systému už celá léta. Až jednou se na kontrole u Potterových setkává Lord Voldemort s Harrym Potterem,. S mladíkem, který toho ví víc, než se na první pohled zdá a který se nehodlá jen tak vzdát toho, o čem si myslí, že je správné a nebojí se říct nahlas svůj názor. Jenže ani Pán zla se nevzdává a ví, že každý se jednou zlomí. Nebo si to alespoň myslí. Co všechno skrývá Harry za tajemství a jak si poradí s tím, co mu určil osud?

Páry: HP/DM, HP/LV
Upozornění: AU, OOC, slash + několik dalších u kapitol, kterých se to bude týkat.
29.12.2013 20:56:29
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one