Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Tak se po delší odmlce vracím. Mohla bych tu vypisovat, jak e jedna věc sešla s druhou a na psaní a překládání jsem neměla čas, ani chuť. Ale, no každý máme svých starostí dost, takže proč k těm vašim ještě přidávat ty moje. Důležité je, že teď, cirka do prosince, bych mohla s jakousi pravidelností přidávat kapitolky jak k NP, tak k vlastím povídkám - ať je konečně dopíši. V prosinci se pak budu věnovat čistě přípravě na státnice, takže tu zase na chvilku bude ticho po pěšině, ale po nich, když budu stíhat psát bakalářku, bych se zase věnovala pravidelnému přidávání. Teď je ještě otázka, zda pokračovat tady, na webgardenu, nebo se přesunout jinam. Přemýšlela jsem o wordpressu, ale ještě udivím.
Pokud sem ještě někdo chodí a čaká na kapitolku, doufám, že ho tenhle příspěvěk potěší a během příštího týdne slibuji kapitolku k NP, i když nejspíš bez bety.
...ale se začátkem LS nějak nestíhám - ono běhat od knihovny ke knihovně a shánět knížky, kdy vám ve většina knihoven zapřou, že o nich vůbec kdy slyšeli, člověka docela vyčerpá - a do toho se mi zamotaly ještě nějaké osobní problémy. Naštěstí už se to začíná uklidňovat, takže se snad tento, maximálně příští, týden vrátím k pravidelnému přidávání. Co se týče NP, je už skoro hotová, už jenom dolaďuju poslední detaily a čtu si to po sobě, jestli v tom nejsou nějaké blbosti, takže se tu objeví v neděli 9.3. a tentokrát je to 100%. Nejspíš bych prozatím zůstala u jednoměsíční aktualizace, alespoň než dopíšu jednu či dvě povídky. Ještě jednou se omlouvám a doufám, že vám to pak nějak vynahradím, třeba nějakou větší aktualizací.
I když sem dávám info, jak jsem psala a jak měl někdo obavy, nějdřív dokončím alespoň jednu povídku. Bude to nejspíš Tajemství, kteé má k dokončení nejblíže, jak už jsem psala. Takže pokud všechno pude jak má a tohle info vás neodradí, tak by se tu tahle povídka začala objevovat někdy na jaře. Ještě netuším, jak se bude jmenovat, ale na něco přijdu snad.
...začne psát novou povídku.
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one