Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Druhý úkol

Omlouvám se, že to přidávám až teď, ale přes všechen shon - nákupem dárků počíneje, zdobením cukroví a vánočním úklidem konče - jsem nějak neměla čas. No a teĎ jsem si ke všemu podala ruku se žehličkou a několik hodin jsem byla jednoruká -au, nikomu to nepřeju. No nic, ať se kapitolka líbí a kdyby se mi to zítra náhodou nepovedlo, avšak doufám, že se mi to povede, tak šťastný a veselý.
Školní trest a jeho následky

Po hóóóóhně dlouhé době je tu ještě kapotolka k Tajemství. Příště se vrhneme na další úkol.
Výměna
Tak, počítač beží jak má, všechno funguje a tady máte další kapitolku. Ať se líbí, omlouvám se za chyby.

První úkol

 Ahojda, jak jsem slíbila, je tu nová kapitolka. Budu se snažit během víkendu napsat ještě jednu, ale nic neslibuju. Jinak, doufám, že se bude líbit a omlouvám se za chyby.

Tak a po dlouhé době je tu nová kapitolka. Pokud jde o kapitolku k PM tak to ještě chvíli potrvá. Před chvílí jsme se trápila nad atlasem a teď  se ještě pudu trápit s tabulkama. No nic, ať se líbí a pomlouvám se za chyby.
Severus Snape

Tak jo, je po hódně dlouhé době a celkem krátká, ale aspoň něco. Jak už jsem někam někomu psala, Severus Snape bude mít v téhle povídce svou roli. Jakou, to vám nepovím, to se musíte nechat překvapit. Jinak tuhle kapitolku jsem napsala už včera, jenže bylo už celkem pozdě a navíc mi začal blbnou net, takže jsem se na to vykašlala a přidávám ji až teď, i když je to sotva deset minut, co jsem přišla domů. No noc, ať se líbí a já se v nejbližší době pokusim zase něco napsat.
Musí to být on!
Bradavice

Ahojda. Tak a zítra zase do školních lavic. Takže tu ode mě máte takový malý dáreček. Tahle kapitolka byla původně rozdělená do dvou, ale nakonec jsem to spojila. Ještě sem hodim jednu také k téhle povídce, ale ta je už o něco kratší. Původně jich mělo být víc, jenže já dneska místo toho, abych psala jsem lítala po městě a uklidňovala nervy. Takže si je užijete a omlouvám se za chyby.
P.S. Příště napíšu kapitolku k DChR a k DH
4.Kapitola - T - obrázek

4.Kapitola - T - obrázek

Konec prázdnin, začátek školy
    Nová kapitolka je na světě a musím se přiznat, že už hodně dlouho jen jsem byla moc líná a neměla jsem čas. Důvod? Na poslední chvíli jsem s kámoškou postoupili do jedné soutěže a museli se učit. Jinak tahle kapitolka je věnovaná všem, kteří v pátek stejně jako já ukončili základní školu a v září nastupují na střední.
V kapitolce jsou možná chyby, tak se omlouvám.
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one