Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6492"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Máš skvělý povídky smiley už se těším na další díl smiley
Omlouvám se, měla tam být nová kapitola k čemukolivsmiley
Bella: Nová povídka bude, až dopíšu nějakou jinou. Ale pokud myslíš novou kapitolu, tak snad dneska přibude k Prokletí. ale mám takový dojem, že ti de o Tajemství, což??smileyMno původně měla být, až dopíšu, ale mám skvělou náladu, brzy objasním proč, tak bych jí možná přepsala ještě dneska a poslala Stesii, teda pokud nevadí, že úřeskočim všechny ty co sou v připravovaných.
Kdy bude další povídka????
Kráásna poviedka aj kapitola :-D
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
KiVi: to jak propojím školy si můžeš přečíst v infu u povídky. A jinak. Mno, přemýšlela jsem nad tím, jestli je to možné a zeptala se na radu Aly, a ta mi potvrdila, že to možné je. A neboj, oni o něm budou vědět. Jako budou vědět, kdo je Harry Potter a tak a on sám to po čase zjistí, ale nebudou kolem toho dělat takovej rozruch. Tak jsem to myslela.
zajímavý vývoj rychle další
zajímavé už se těším na další
Zatím je to zajímavý :) líbí se mi do toho zapojená technika..hlavně ty počítače ty jsou moje ;) xD Jsem zvědavá jak nakonec propojíš tuhle školu a Bradavice. Ale stejně podle mě v Americe věděli o Harrym Potterovi zvlášť když jeho jméno je v každý druhý knížce o černý magii a obraně proti ní (cituju Hermionu :D)
Krásný kapči!! Moc se těšim na pokráčko a doufam, že se Harry někdy potká se Siriusem...
08.06.2009 19:32:41
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one