Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3365"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tedy musím říct, že super :D K téhle povídce jsem se dostala úplnou náhodou včera a přečetla ji na jeden zátah... Píšeš skvěle, poutavě a má to spád. Jen by možná občas chtělo se trošku víc zaměřit na překlepy a tak, ale myslím, že celkový dej těch pár překlepů docela "zválcuje".
Moc hezké, těším se na pokračování.
moc moc moc pěkná povídka a budu se moc těšit na pokračování téhle úžasné povídky
taky se přidávám k tomu aby povídka pokračovala, je velice zajímavá, celou dobu mě bavila a jediné čeho mi bylo líto byla abigail, která se rozešla s harrym a smrt harryho adoptivních rodičů :) jinak moc povedené a je tak dál :)
pokračování! určitě, je to skvělá povídka souhlasím se všemi komentáři :)
Hlasuju pro pokračování, byla by škoda skončit. :)
Pěkné kapitoly.
mala by si pokračovať v tejto poviedke

Moc krásná povídka. Jen mi je líto Harryho, že mu zabili opatrovníky. Doufám že brzy se dočkáme další části. Jen tak dál nepřestávej psát.smiley
Nádhera!!! já nevím jak ostatní (ale z toho, co jsem četla, nejsem jediná, kdo má tento názor), ale já pokračování určitě chci. Tahle povídka je nádherná a má něco do sebe...
01.05.2019 16:12:20
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one