Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8678"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jen ukažte Brumbálovi zač je toho,už ně začíná pěkně štvát jak je miloučkej, hodnej a tváří se jak svatouček a přitom pořád někde potají intrikuje i na úkor jiných lidí. smiley Tak že se už nemůžu dočkat co Harryho přátelé vymyslí na něj smiley
Hezký, jen do něj, ať je ten starej plesnivej dědek naštvanej a nic mu nevyjdesmiley
Jsem napnutá jak kšandy, jak tohle dopadne.. :-) Líbí se mi, že sebou nenechají jen tak vláčet a dělají si věci podle svého a zároveň stojí na té dobré straně.. :-) Už se nemůžu dočkat pokračování. Jsem zvědavá, co dále podniknou :-)
Moc se těším na tahání nitek proti Brumbálovi....smiley, nesnášim ho...toho dědka....
Naprosto dokonalá kapitola... to musel být hodně velký šok pro Harryho.. jsem zvědavá co jeho přátelé vymyslí :-) moc se těším na další :-)

evanlynka.blog.cz
Tak jsem se zase po dlouhé době dostala sem ke čtení. Kapitoly jsou zajímavý a super :-) Přečetla jsem jich několik najednou, tak promiň, že komentuji až tuto. :-)
oh, no tak to je šok, ale věřím, že Harry s ostatními na něco přijdou a jak voldymu tak brumlikovi to nakonec dají napametnou a uz se o nej nebudou zajimat, :)
zasranej Brumbál, prej že ho "někdo" poznal.. to je jasný, to byl jejich plán, nebo Brumly.. teda tohle by mně naprosto nakrklo.. doufám, že se Harry jen tak nedá.. koneckonců, proti voldymu si může najít vlastní spojence, ne?? Severus by mu mohl pomoct a Draco? chjo.. nenech to tak.. to by mě fakt štvalo..
super tem brumla je ale zmetek jsem zvedava aco vymyslej a jak to dopadne
tak v tomhle případě bych se na jeho místě rozhodla přidat se k Voldemortovi ;) mohl by třeba zkusit otrávit Brumbála nebo tak něco ;)moc hezká kapitola :)smiley
"Vím, že jsi přesvědčen, že jsi rozuměl, co jsem říkal. Ale to, co jsi mi rozuměl, nebylo to, co jsem skutečně řekl!"
21.03.2011 15:52:09
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one