Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Děj:Po smrti Potterových je Harry umístěn ke svým příbuzným. Co když se však Dursleyovi rozhodnou, že chlapce vychovávat nebudou a pod záminkou výletu odjedou do Ameriky, kde dají Harryho k adopci. Sami se pak stěhují někam do Evropy. Tím tehdy jednoroční chlapec upadne na dlouhou dobu čtrnácti let do zapomnění. Spousta lidí si myslí, že je mrtvý a jen hrstka kouzelníků ho hledá. Jaké je tedy pak překvapení, když Harry spolu se svou školou přijíždí na Mezinárodní utkání kouzelnických škol, která má země sblížit a spojit je v boji proti Voldemortovi. Jak Harry přijme svého kmotra? Jaká tajemství skrývá hrad a jeho obyvatelé? A co skrývá sám chlapec?

Prolomení obrany
Eival
Omlouvám se, ale včera jsem nebyla doma. KApitolka je kratší, celkově nic se tam neděje. A mam pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou (možná). Kterou chcete slyšet dřív?XD
Záhada za záhadou

Pomalu, ale jistě se blížímek e konci. Možná. Docela se bojím a zároveň se těším na vaše reakce na vývoj povídky. A to to teprve začíná XDXD No ni, ať se líbí, omlouvám se za chyby a komentáře potěší. Kapitolku opět věnuji všem, kteří komentují.

A jen takové ohlédnutí. Minulý týden se tu objevil komentář od Sizzzy. Moje první reakce na tohle byl vztek a pak jsem si připomněla svoje začátky a rozhodla jsem se nad tím mávnout rukou. Jistě, trochu mě to štvalo pořád, přece jenom jsem ty jisté části nemohla zkousknout, ale jinak se ta povídka vyvíjela jiným směrem a na tohle téma nemám patent. Celý týden jsem díky kopě nemocí, který se rozhodly, že si na mně smlsnou jsem neměla čas si ani celou povídku pořádně přečíst. A dneska jsemzjistila, že je její blog zrušen. Pokud se o ot zapříčinil někdo z vás, děkuji a pokud se tak rozhodla sama autorka, no...pak asi není co řešit.
Ano, už mám konečně monitor. Od pátku. Bohužel v pátek jsem byla jaksi mimo, dáky Alici a jejímu Elysejskému klíči. Kdo četl, pochopil, kdo ne...to nechám na vás. No každopádně, dneska jsem se musela prokousat poznámkami k Nerudovia jeho Povídkami a to mi ještě ty dvě poslední chybí. Pokud zítra napíšu ještě něco, přidám, pokud ne, tak se to tu objeví v týdnu.
Proč v týdnu? No nevim, jak budu o víkendu fungovat, tak ať to tu aspoň máte. Snad se buude líbit a odpustíte chybyčky a překlepy. Kapitolka opět věnovaná všem co komentují.
Změny

Nějak tak nevím, co o dnešní kapitolce říct. Vznikla včera těsně po půlnoci za svitu svíčky s pomerančovou vůní. Nevím, jestli právě ona může za to, jak je tahle kapitolka napsaná, ale rozhodla jsem se jí po dnešním čtení nijak nepředělávat. Tak doufám, že se bude líbit a že mi odpustíte chybičky.
Jinak, můj vděk a věnování patří těm několika lidičkám, kteří mi tu jako jediný z toho množství návštěv zanechali komentář.  
V lese

Teď mi došlo, že jsem ještě nepřidala dnešní kapitolku - to je tím stresem, že mi zítra budík zazvoní opět v šest já budu muset vstávat. Opět se omlouvám za chyby a překlepy. Jinak doufám, že jste si užili prosluněného víkendu a děkuji všem, kteří zanechali u minulé kapitolky komentáře.
Vánoce

Ano, tak jsem zpět. A musím vám říct, že mi tnehle odpočinek pomohl. Když jsem psala tuhle kapitolu, zjistila jsem, že se do toho, narozdíl od dřívějška, nemusím nutit. Prostě to šlo přímo a krásně bez zaškobrtnutí. Doufejme, že to tak bude i nadále.
Jistě si teď položíte otázku, zda sr tu ještě tenhle týden něco objeví. Odpověď: Nevím. Dostála jsem totiž svému slovu a znovu si pročetla Dh, zda mě něco nenapadne a hádejte, co se stalo. Napadlo, ale má to háček - musela bych kus přepsat a když už bych se do toho pustila, začala bych od začátku. Jestli někdo nechápe, jak to můžu udělat, nevím, jak bych vám to vysvětlila. Já se taky dřív pozastavovala nad tím, proč někdo přepisuje povídku, která je perfektní (Ne že by Dh byl), ale když jsem se  v té situaci ocitla, pochopila jsem to. Takže, uvidím, co během týdne ještě stvořím a buď se tu něco objeví v týdnu a nebo až v neděli.
No, trošičku jsem se rozpovídala, takže...ať se vám kapitolka líbí, omlouvám se za chyby či vynechaná slova - holt rychleš přemýšlím, než píšu a i když to po sobě čtu, nenajdu to, věřte mi, je to dokázaný. A za každý komentářek budu vděčná.
Elvíra

Ano, je tu další úkol. Předem se omlouvám všem historickým nadšencům, mezi které se taky počítám, ale neměla jsem sílu dělat nějakej rozsáhlejší průzkum, takže jestli objevíte nějakou chybu, omlouvám se. Buď mě na ni upozorněte nebo ji přehlédněte.
Kapitolku jsem po sobě nečetla. Abych pravdu řekla, včera jsem dospávala celý týden a dneska jsem tohle v rychlosti dopisovala.
Užijte si to a nebojte. Brzy se na scéně objeví i Voldemort. 
Fénixův dar, Brumbál a Snape

jojo, já vím, slíbila jsem po půlnoci, ale jakmile jsem se věera přihlásila, bylo mi řečeno, že stránku nelze zobrait. Zkusila jsem to čtyřikrát a pak to vypla. Takže, tady to máte. Ať se líbí.
JInak, vš nej do nového roku.
Propojení

Tak jo, chápu, že ta povídka neni nic moc a že jsem přidala kapitolku po hrozně dlouhý době, ale bylo by fajn, když už si to přečtete tu zanechat nějakej komentík nebo aspoň smajlíka. Předevčírem vás tu bylo 140 a komentář zanechali 4. Takhle se sama sebe ptam, jestli mám ve psaní povídky Za obloukem vůbec pokračovat, nebo prostě dopsat tuhle, tamto smazata skončit.


P.S.: vím, že jsem nepříjemná, ale není mi moc dobře.
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one