Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Ahojda,
Tak a je to tady. Původně tu měla být o hodně později, páč tam ještě není všechno, co jsem v téhle kapitolce chtěla mít, ale přišla ke mně tetička múza a udělala mi  zmatek v osnovách, takže se to opět trochu natáhne. No nic, kapitolka je celkem o ničem, ale snad se bude líbit a omlouvám se za chyby.  
Po dlouhé době je tu nová kapitolka. Důvod už jsem psala - končí pololetí a to znamená čtvrtletky. Ale teď mám na dva týdny klid. Důvod? Polovina třídy je na lyžáku, takže jsme spojený s áčkem, mno a je blbost, abychom se učili, když jsme každá třída jinde, že jo? Mno a příští týden, to se končí ve čtvrtek a v pátek volno, takže to se taky nějak přežije. A pak se pojede na novo XD. No nic, ať se kapitolka líbí....
A je tu druhá kapitolka. Je to asi poslední kapitolka v roce 2009, protože netuším, jestli stihnu napsat ještě něco. A kdyby ne, ne vám všem přeji vše nejlepší v roce 2010, do kterého doufám vstoupíme všichni tou správnou nohou.
P.S.Felis, spřátelím se ráda...
A je tu prolog k této povídce, neboť se blíží konec DH, ta už opravdu nebude trvat dlouho, prosím o komentáře ať vím, co si o oné povídce myslíte. Ať se líbí a omlouvám se za chyby
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one