Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Ano, jak vidíte, kapitolka je rozdělena na dvě části. V této se toho moc neděje, ale co se dá dělat... Ale protože jsem hodná a soucítím se všemi, kteří musí ve středu zase do školy a protože se mezi ty lidičky také řadím, takže druhou část přidám v úterý nebo ve středu, ju?? Což je vyjímka. Jinak budu kapitolky přidávat POUZE v neděli. A abych předešla dalším dohadům, tak netuším, kdy přidám kapitolku k určité povídce. Jde o náladu. Takže kapitolky budou v neděli, ale neptejte se k čemu....
Tak a je to tady. Kdybych dodržela plán, objevila b se tady tahle kapitolka příští neděli, ale nechala jsem se ukecat. No, tahle kapitolka je jak už název napovídá hodně kecací a nic moc se tu neděje, ale je tu hodně informací. Jinak, reakce řádu na určité informace....nikdy se vám nestalo, že když zažijete šok, dojdou vám další věci až o něco později?? No, snad se bude líbit.
Tak jo, nechala jsem se ukecat. Já sama nemam ráda takovédle konce kapitol, takže jsem se vžila do vaší situace. Ale nemyslete si, že to tak budu dělat pořád.XD
Tak, jak jsem slíbila, kapitolka je tady. Na reakci si musíte ještě chvíli počkat a pokud jde o energii u kouzelníků....mno nebudu nic prozrazovat. Pokud jde o přidávání... Mam napsaný kapitoly na další čtyři neděle, takže přibývat budou a budu psát dopředu i k Tajemství. Takže, pěkně si to užijte a omlouvám se za chyby.
Ha, a je tady další kapitolka. Je tam  kousek psanej v ich-formě. Prostě se mi to tam líbilo, ale nevim, jak se to bude líbit vám.
A je tu další kapitolka. Tentokrát zase taková trochu oddechová. Původně jsem chtěla přidat dvě, ale měla jsem trochu víc rušnější týden, takže jenom tahle. Snad příští neděli.
A je to tu, další kapitolka. Doufám, že jste se těšili. Je tu konečně nějaká akce. Nevím, kdy bude další, možná příští týden, pokud mi do toho nic nevleze a já si udělam čas. Zrovna teď se vyhýbám sluníčko jako čert kříž - bez opalovacího mlíka už neudělam ani krok - takže je to dost pravděpodobný. No nic, ať se líbí a omlouvám se za chyby,

P.S.: Myšlenky jsou psány kurzívou, ale to asi všichni pochopíte.
Tak, plánuju ještě asi tak dvě kapitolky, mno možná jednu v téhle době a pak uděláme skok a konečně se začne něco dít.
Tak, vím, že to trvalo trochu déle, ale tenhle týden jsem byla na výletě a musila jsem se teď hodně učit. No nic, ať se líbí. Další kapitolka bude o něco delší. 
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one