Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3415"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
rychle další kapitolu, je to super povídka :-)
Tahle povídka je zatím nejlepší co sem u tebe četl..... doufám, že ji neplánuješ ukončit moc brzo a bude ještě spousta kapitolsmiley
super jsem zvedava jestly harryho poznaji nebo ne rychle pokracko
Senza kapitola, moc se těším na další.
Moc pěkný ... smiley Už se moc těšim na další díl ... smiley
jsem hrozně ráda za novou kapitolu. Tuhle povídku jsem si skutečně oblíbila. Všechny povídky kde je Brumbál a řád ti, kteří nic neví a všude přijdou pozdě přičemž j musí zachraňovat někdo jiný jsou bezva. smiley
KiVi: To sice asi jo, ale Harrymu a ostatním je 16. Vícvik jim ještě neskončil - ten jim končí v 18, kdy také budou moci používat všechnu svou moc a ne jenom její zlomek. Jasně, Harry by mohl využít té energie z koule a zastavit ji, či se po bitvě "nabít" ale jak říkám neuknčil ještě výcvik a je toho spousta, co se ještě on a ostatní nenaučil. Čerpání energie z jiných zdrojů k tomu patří. Samuel dokáže vytvořit plamen, ale jen tak mocný, nakolik je v té chvíli mocné jeho nitro, to platí i u Harryho a Amanda. Nora zatím nedokáže čerpat energii ze země, pouze může donutit určité rostliny, kameny atd. aby dělali co potřebuje. Až to naplno ovlánde, dokáže spoustu věcí, ale ty zatím nebudu prozrazovat. A Tara - jistě promění sníh ve vodu a pokud má dost síly, může vytvořit vodní vír, ale zatím potřebuje, aby v jejím okolí bylo něco, co je vodou - led, sníh, atd. Dokáže měnit její skupenství a ovládat jí, ale zase to není vše, co dokáže. Doufám, že jsi mě pochopila.
Je to fajn :) ale u toho Harryho..on ovládá energii a energie je všude. Všechno co žije nebo se hýbě má energii a tak by jí mohl čerpat z čehokoliv..a jelikož energie se nedá vyčerpat jen mění svou podobu tak ničemu by neublížil. Takže kdyby po něm hodili sněhovou kouli, tak by měl bejt schopnej jí zastavit tím, že jí tu energii vezme nebo pozměnit směr..popřípadě zrychlit.
musím říct, že si je hned při první akci udělal nevím jako spravně unavvené x)

nádhera x)
Velice zajímavá kapitola a moc se těším až odhalí jejich pravou totožnost smiley
24.07.2010 21:21:16
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one