Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6231"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Roman: Mockrát děkuju. Takováhle pochvala potěší a nakopne. Ano, povídka je na začátku a ještě nějakou dobu nejspíš bude, protože se hodněkrát zamýšlím, jak může dítě v tomhle věku jednat. No, asi mi to moc nejde, ale snažím se. No jo, zjistila jsem (konečně) že škola má přednost. Naštěstí jsem se přestala učit ve středu, kdy jsem dopsala poslední písmku. Teď v pondělí máme ředitelský volno, tekže bych nejspíš napsala pokračování. Teď,když jsem se dostala přes tu kritickou část, tak už to půjde snad snadněji.
Nádherné, těším se na další díl :) Doufám, že bude vycházet v nějakém pravidelnějším intervalu :)
Pěkná kapitola těším se na další, snad bude brzy.
fíííha, to je napínavé jak malé gatěsmiley. Těším se na pokračovánísmiley
Zajímavé jsem zvědavá na pokračování.
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper není co dodatsmileysmiley
Kapitola je opravdu dobře napsaná. Povídka je sice stále na svém začátku, ale už teď to začíná být napínavé. Jediná škoda je že na kapitoly musíme čekat tak dlouho, i když naprosto chápu, že to není jediná věc kterou děláš. Všechny povídkáře jako jsi ty obdivuju protože máte tu trpělivost s psaním(já osobně si to zkusil a zjistil že to není nic pro mě smiley ), takže jsem více než ochoten na kapitolu počkat smiley
25.06.2010 10:15:53
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one