Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1098"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Roman: Ano, dnes kapitolku přidám. Byla jsem v pokušení to neudělat, ale slíbila jsem si každou neděli a hodlám to dodržet. Přibude kolem osmé.

KiVi:nn, neznám, ale děkuji, určitě se na to kouknu. Jinak ohledně Harryho vyčerpání je to vysvětleno v další kapitolce.
Hmm když tady máš živly..Znáš seriál Avatar: The last airbender? Je to úžasnej seriál (hodně vtipnej) a dal mi novej pohled na elemnty...možná by ses na něj mohla podívat, třeba ti to trochu pomůže :)...každopádně sledování tohodle je příjemně zabitej čas :) Tady: http://ripcz.mypage.cz/menu/czshare-serialy/avatar-the-last-airbender to můžeš stáhnout. No to byla jen přátelská rada :) Jinak kapitola je docela dobrá, i když Moody to trošku přehnal a docela mě zarazilo jak to Harryho vyčerpalo...ale nejspíš to bude tím, že vzít energii kouzlu musí bejt daleko složitější než to brát z přírodních zdrojů (zvířata, rostliny, lidi,...)
Prosím napiš další kapitolu je to nej nej povídka uz se tesíím xDsmileysmiley
Prosím napiš další kapitolu je to nej nej povídka uz se tesíím xDsmileysmiley
Rád bych se zeptal. Další kapitolu plánuješ na zítřek jako obvykle nebo hodláš vydat až za týden protože jsi tento týden už přidala? smiley
Ahoj, super kapca. Tuhle povidku miluju a doufam, ze brzy pribude dalsi kapitola. :D
Tak to je síla.....fakt absolutní bomba ....smiley
Super kapča.
Ty brďo...tss...oni naštvamý na Harryho??...To spíš oni by ho měli prosit za odpuštění...ne on je!!...:D...ten Moody se zase předvedl...ale...známe ho...:D
Tahle povídka mě zaujala hned na začátku a pořád se mi líbí čím dál víc.. Líbí se mi jak tvůj styl psaní, tak i celý příběh.. :-) Těším se na další pokračování :-)
22.08.2010 16:38:27
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one