Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Děj: !!!Věštba neexistuje!!! Lily a Jamesovi Potterovím se narodí dvojčátka. O chlapci, který se narodil o hodinu později než jeho sestra, prohlásí Brumbál, že v sobě nemá žádnou magii. Manželé mu však nevěří a přes veškeré rozmlouvání chlapce vychovávají jako jeho sestru. Pak se však začnou Brumbálovi domněnky potvrzovat a je už příliš pozdě, aby chlapce dali do mudlovské rodiny. V šesti letech začne chlapec navštěvovat školu, jejíž žáci jsou vybíráni už ve školce a postupně se svými vrstevníky zjišťuje, že není obyčejný. Ale co potom je, když není kouzelníkem?

A je to tu. Epilog. Je to kraťoučký, takže uvidim, jestli vyhc napsala ještěk paitolku k Tajemství. Ohledně nové povídky. Kapitolky se začnou objevovat až dopíšu Tajemství. Alespoň tak budu mít něco dopředu a vy nebudete muset tolik čekat. Omlouvám se, že je to až teď, ale minulý víkend jsem strávila v nemocnici a několik dlaších dní jsem byla spíš přichcíplá, než živá. Doufám, že se vám povídka líbila a že se vám budou líbit i ty další.
Ahojda, jestli vám to pomůže zabte mě. Vím, že se tu nějakou dobu nic neobjevilo. Důvod?? Krom toho, že jsem slavili dvoje narozeniny - taťovo a sestry a taťkovo pomalu na třikrát, musela jsem se učit. Njn, blíží se čtvrtletí a polovina učitelů NAJEDNOU zjistí, že má málo známek a nebo musíme psát čtvrtletku. Řekněte mi, proč ve čtvrtletí nestačí dvě známky? No nic, včera jsem si udělala čas a zkoukla HP7. Co vy?? No a dneska ten sníh. Bylo to bezva, ale byla zima. No a k mému velkému překvapení je zítra opět středa - jedinej oddychovej den v celém týdnu, takže jsem si k tomu sedla a dopsala poslední kapitolku. Ano čtete dobře. Dokonce týdne bych se pokusila dopsat Epilog a pak se pustím do Tajemství. Když jsem si udělala souhrn toho, co tam ještě bude, jsem zjistila, že to sice bude makačka, ale nebude to také dloho trvat a bude konec i tamté povídky,  Takže si ji začněte pomalu číst, abyste věděli, o čem to vlastně bylo. A pak se pustím do povídky Za obloukem. Jenom stručný souhrn toho, o řem povídka bude, se roztáhl na čtyři A4 a půlku. Jak to bude asi dlouhý, až to napíšu?? Tak a teď mi řekněte, kdo to dočetl až semXDXD
A je to tu. Ještě jednou se omlouvám za tu minulou neděli, ale nějak prostě nebyl čas. Jinak, jak asi zjistíte, blížíme se ke konci. Ještě to vidím tak na dvě kapitolky a epilog. Ale uvidíme. Zatím je to bez betty ,teď jsem to dopsala, takže se omlouvám za chyby a ť se líbí.
 
Tak jsem tu s novou kapitolkou. Nejprve se mi do toho ani moc nechtělo. Přemýšlela jsem, že začnu s novou povídkou, ale pak jsem si řekla, že by bylo fajn, nejdřív dokončit ty dvě rozepsané. V obouch mi chybí jen několik kapitol, no, i když uvidíme, jak se zase rozepíšu. Ale mám stanovenou osnovu, podle které se chystám řídit. Takže ať se líbí.
Tak jsem zpět z Berlína, živá a zdravá. Ano byla jsem v Berlíně na školní exkurzi. Kapitolka je kráká. Má ubohé dvě stránky, ale psala jsem jí těsně před tím, než jsem odjížděla a opravdu jsem měla v hlavě něco jiného. Mám začátek další. Tak konečně k něčemu dojde. Ať se líbí.
Obetováno.
Omlouvám se, že přidávám kapitolku až dnes, ale včera jsem se nedostala k internetu. Kapitolka zatím není opravená, ale jakmile mi přijde tak to tady změnim. Ať se líbí. Od příště zase trochu zvolníme.
Tak tato kapitolka je opět rozdělená na dvě části. Tu druhou jsem dopsala včera večer a poslala jí Elišce, které děkuj za betu. Doufám, že se vám bude kapitolka líbit.
Tak jsem to počítala. Kdybych měla dost času na to, to dopsat najednou, tak by to vyšlo na 7 stránek. Teď je tak kapitola opravdu dopsaná, takže žádná další část, i když to tak trošičku ke konci vypadá.
Tak doufám, že jste první týden školy přežili ve zdraví. Mě samotnou to celkem příjemně překvapilo. No nic, ať se líbí a omlouvám se za chyby. Pokud to vyjde, tak od příští kapitolky bych měla Betu a postupně jí zalala i ostatná kapitolky.
Ano, ještě bude jedna část. Ta se tu objeví v neděli. Doufám, že jste první den školy přežili ve zdraví. Já sice jo, ale občas to bylo jen tak tak XDXD. Důvod, proč kapitolka není dopsaná? No, abych se popravdě přiznala, včera nebyl nějak čas, dopisovala jsem to teĎka, když jsem se sem na chvilku dostala a zase se sem dostanu až klem osmý, až se půjdu podívat na AVPS. No nic, aŤ se líbí a užijte si to. 
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one