Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4823"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Opravdu neobvyklá povídka. Sice mám raději svět, kde je Brumbál tím moudrým, hodným a mocným čarodějem, ale do této povídky se hodil takový, jak jsi ho vypodobnila. Líbí se mi hlavně závěr tohoto příběhu. Harry našel konečně klid a štěstí a vláda Voldemorta se ukázala jako nejlepší kompromis :-) Děkuji Ti za tuto povídku, byla opravdu krásná a přímo jsem hltala každé jednotlivé slovo. Těším se na další Tvé povídky ;-)
velice krásná povídka s překvapivým koncem, bylo to velice dobře vymyšlené i sepsané, pokud tam byly nějaké chyby já jsem si jich nevšímala, protože jsem byla příliš pohlcena příběhem a tak to má být :) vážně se ti to povedlo :)
veľmi pekný, zaujímavý a pre mňa nečakaný záver krásnej poviedky :-)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
nadhernej konec jsem rada ze to vse dopadlo dobre
Taky si myslim, že by to takhle skončilo kdyby vyhrál Voldemort. Kdyby vyzabíjel nečistokrevný, tak by neměl komu vládnout. Hezkej a neobvyklej závěr :)
Pěkný konec, jsem ráda že vše nakonec dopadlo dobře.
Moc hezký závěr této neobvyklé povídky. Zaujalo mě, jak jsi nakonec nechala Voldemorta vyhrát, ale zárověň to nikomu nevadilo, že se z něj nakonec vyklubal docela normální člověk. Musím se přiznat, že nc takového by mě nenapadlo. Proto jen tak dál u dalších povídek.
Krásnej konec....má dceruškusmiley
Super závěr.smiley
Krása, opravdu povedená povídka.smiley
06.02.2013 11:57:17
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one