Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Děj:Na začátku pátého ročníku, se před Bradavicemi odehraje bitva. Co se při ní stane, kdo koho opustí a naopak kdo koho podpoří. Co se Harry ještě všechno dozví a jaká tajemství ještě odhalí. A co Voldemort? Podaří se mu ovládnout celý svět?


Upozornění: Kapitolka je bez betty, opravená pouze mou maličkostí.


Tak a je tu epilog, který je tedy naprosto příšerný. Takže si jdu zabalit to nejnutnější a zmizet dřív, než se mě někdo z vás pokusí dostat do Bohnic. Jinak omlouvám se za chyby, ale Stesii teď jaksi nemá čas.
Tak to jste se spletl!

Ahojda. Tak tu máte další kapitolku k Prokletí, která je neopravená. Důvod, proč ji přidávám až teď, když už alespoň dva týdny leží v mém počítači. Těch důvodů je několik. 1.Malovali jsme, takže jsem neměla tolik času, 2. I Stesii, která mi dělá Betu je jen člověk, takže i když jsem nejdřív plánovala ji sem dát, až bude mít čas a opraví mi to, tak jsem si nakonec řekla, že vám to sem dám neopravené, snad to nebude vadit. Jinak, teď už u týhle povídky zbývá pouze Epilog, což znamená, že začnu co nevidět psát novou povídku. Komentáře potěší.
Rozhovor
 
Tak a je tu další kapitolka. Původně mely být dvě, ale jsem teď v takové euforii, že mám pocit, že by nedopadla podle mých představ. Proč?? Protože jsem se dostala na Gympl XD. Proto se možná stane, že se místo těch., co mám v rubrice Připravuji, objeví kapitolka k Tajemství, protože tu už mam napsanou na papíře, chybí ji jen přepsat, tak když by vám to nevadilo... Jinak kapitolku si užijte, moc jich už nebude. Snad se bude líbit.
Slib

A druhá, nezapomeňte se juknout na obrázky v galerii
Poslední dědic

Tak, tady máte další kapitolku, stejně jako ta další, ale i k nové povídce je věnovaná Auše, která si je přála.
Rozhovory

Je, krátká to uznávám, ale snad se bude líbit.
Obrana

Takže další kapitolka k Prokletí je tady. Celkově je o ničem, ale doufám, že se bude líbit. Jinak na dotazy, kdy bude další kapitolka, odpovídám, že nevím, neboť vše záleží na vás ( viz. Info o kapitolách...)
Zpět

Tak tu máte další kapitolku.Během prázdnin se mi snad podaří přidat kapitolu ke každé povídce. Ať se líbí a promiňte mi chyby, které tam určitě budou, ale protože jsem stále nenašla nikoho, kdo by se chtěl ujmout úlohy beta-read, tak s tím nemohu bohužel nic dělat. 
Medailon

Mocinky se všem omlouvam, že to trvalo tak dlouho a taky za tu délku.
Úplněk

Tak třídní schůzky jsou za mnou. To byl hlavní důvod, proč jsem teď tak dlouho nepřidávala. Tahle kapitola neni nic moc, teda aspoň podle mě a upřímné komentáře uvítám. Další kapitola bude k dědici. Pak snad konečně dopíšu epilog k obraceči a začala bych se věnovat i údělu a DChR. No nic. Koukam, že jsem se nějak rozepsala, tak snad se bude líbit.

1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one