Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Epilog
Uplynulo mnoho času a za pár let si nikdo nevzpomněl,že Harry Potter zničil největšího černokněžníka Lorda Voldemorta.Snad si vzpomněli,když jejich děti Samuel,Angela a o dva roky mladší Briana nastoupili do Bradavic.Když se provalilo,že James a Lily Potterovi žijí ,tak se rozhodli opravit si svůj dům v Godrickově Dole,kam se také nastěhovali.Příjmení Potter,žilo a putovalo s generace na generaci,stejně tak jako moc předků,která se projeví v plné síle teprve tehdy až zas bude na světě velké zlo.

Jen pár lidí vědělo,kde Harry se svou ženou a dětmi žije a ještě míň si jich pamatovalo co pro kouzelnický svět udělal.Na vyznamenaní,která dostal padal prach v Bradavické síni slávy.Ale stejně tak jako všichni i on upadl po čase v zapomnění a s Harryho Potera a jeho vykonaných skutků se stala pouze legenda.Legenda,která se vyprávím dětem před spaním.

19.11.2007 17:12:12
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one