Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Bradavice nebo Voldemort
Harry seděl ve svém pokoji a přemýšlel.Zítra touhle dobou mu už bude sedmnáct a on se musel rozhodnout.Buďzůstane zde vrátí se do Bradavic nebo bude hledat zbylé viteály.Věděl,že zítřejším dnem skončí jeho ochrana v tomto domě.Chtěl jéct k Ronovi,ale nevěděl co by tomu říkala Ginny.Nechtěl jí vystavovat nebezpečí,ale scházela mu.Scházela mu víc než si byl ochoten přiznat.

Právě přemýšlel jestli má Weasleyům napsat dopis když se ze zdola ozvalo,,Pottere!" Harry věděl,že Dursleyovi nemyslí na nic jiného než na poslední rozhovor s Brumbálem.Věděli,že zítra bude v kouzelnickém světě plnoletý a ochrana v tomto domě skončí.Harry měl dvě možnosti.Buď odejít do Dopěte a nebo do Grimaldova náměstí 12.

,,Pottere doufám,že si pro tebe nikdo přijde ¨,protože já nehodlám riskovat bezpečí mojí rodiny."pronesl strýc Vernon a podíval se na něj poněkuď tázavě.,,Samozřejmě,že si pro mě někdo příde..."následovala pomlka,po které dodal:,,...ráno už tu nebudu."to strýce Vernona,tetu Petůnii i bratránka Dudleyho očividně potěšilo.Nevěděl co má dělat.Nejprve na všechny koukal a přemýšlel,ale nakonec se otočil a šel do svého pokoje,kde už na něj někdo čekal.,,Hedviko ty už si zpátky?"zeptal se nevěřícně své kamarádky neboť byl zvyklý,že se vracela až velice pozdě a někdy dokonce až k ránu.Pak si toho Harry všiml.Hedvika měla na noze přivázaný dopis.Podla rukopisu Harry usodil,že dopis je od Rona.

Milí Harry,

doufám,že se máš dobře.Včera přijela Hermiona a tak nás napadlo,jesli bys nechtěl přijéct.Pokud po Hedvice napíšeš obratem odpověď,mohli bychom pro tebe přijéct ještě dnes.Ginny tě má pořád ráda a myslím,že bys jí udělal radost.Bill s Fleur mají datum svadby 28.srpna takže bys tu byl i na jejich svatbu.Odepiš obratem. Ron a Hermiona

Harry nevěděl jak má odepsat,ale pak mu to došlo.Musí se vrátit do Bradavic.Brumbál je sice mrtvý,ale jeho obraz vysí v ředitelně.Může se sním pradit a z jeho pomocí najít další viteály.Měl jasno a tak začal psát odpověď.

Milí Rone a Hermiono,

dostal jsem váš dopis a myslím,že by bylo skvělé kdyby jsem k vám mohl přijéct.Nemusíte pro mě jezdit.Přiletím na koštěti takže na mě čekejte něco po půlnoci.

Harry

Dal Hedvice odpověď a začal si balit.Věděl,že Hedvika u Rona zůstane a tak mohl směle vyrazit.Už se velmi těšil až znovu uvidí své dva nejlepší kamarády.Skontroloval si,že má všechno sedl na svůj Kulový Blesk a vyrazil směrem k Doupěti.

18.11.2007 16:48:42
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one