Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Na každou kletbu,existuje proti kletba
Harry utíkal po chodbě.Měl hodinu se Salazarem a zaspal.Aby taky ne,když včera slavili Martinovi narozeniny.Uplynuli přesně dva roky od té doby co se tu učil.mohli jste na něm pozorovat nemalé změny.Vytáhl se asi o deset čísel.měl vypracované tělo,delší vlasy a v jeho zářivých očích se opět třpytili jiskřičky štěstí.Už stál před učebnou a tak se rychle posadil.Jen co si vyndal věci vstoupil Salazar.Harry s Richardem ho pozdravili.

Hodina probíhala jako vždy.Salazar vysvětloval látku a sem tam něco napsal na tabuli.najednou však řekl něco,co v Harrym vzbudilo otázku.Salazar totiž řekl:,,Na každou kletbu existuje proti kletba ."Chlapec chvíli váhal a pak se zeptal:,,I na Crucio a Avadu?",,Samozřejmě.Obě proti kletby na tyto dvě kletby jsou velmi vyčerpávající,ale vy je zvládnete.Jde o to se je pouze naučit.Pokud proti kletbu zvládneš,příště už tě tolik nevyčerpá.Proti kletba na Crucio je Solem Solem Medico Crucio a na Avadu zní Solenius Avada Kedavra.Zapište si to a po obědě je budeme moc zkusit."Harry začal psát a přitom myslel na jediné,pokud to vyjde bude mít Nevill opět rodiče.Při této myšlence se musel usmát.

-----------V budoucnosti----

Školní rok již dávno začal.Všichni žáci Bradavi již dávno seděli v lavicích.No jak se to vezme všichni.Snad jen dva žáci chyběli.jedním z nich byl Harry Potter,který stále ležel na Grimauldově náměstí 12.Ale co ten druhý,vlastně druhá.Byla to Ginny Weysleová,která po tom co prvního září Harry nenastoupil do školy se nervově zhroutila.Zůstala v domě Blacků a doslova si vydupala a vybrečela návštěvy u Harryho.Od té doby u něj byla skoro pořád.Stejně tak jako všichni čekala až se probere.

V Bradavicích po něm netruchlili však všichni.Jedině zmijozelská kolej se každý den veselila,jak kdyby vyhrála ve sportce.I Lord Voldemort se veselil.Měl totiž za to,že jeho odvěký nepřítel Harry James Potter je mrtvý.to však nepomyslel na to,že za tím co on se veselí,moc jeho nepřítele roste.Roste každým dnem a nikdo kromě samotného Harryho o tom neví.

20.11.2007 20:04:46
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one