Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6128"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
No, nejprve bych ráda zmínila, že tohle byla jedna z mých prvních povídek, a když jsem ji psala, byla jsem, hm, asi v páté v šesté třídě základní školy. V té době jsem si ještě s gramatikou moc hlavu nelámala, ale ty, určitě, jakmile ses naučil číst a psát jsi měl gramatiku a pravidla pravopisu v malíčku. Takže ano, vím, že jsou tam chyby, ale zatím jsem si ještě nějak nenašla čas to opravit. Co se týká obsahové stránky povídky, už několikrát jsem říkala, že si myslím, že moje první povídky jsou vcelku nedokonalé a nic moc, ale jsou moje, napsala jsem je a nehodlám je nijak zvlášť přepisovat, ale jak už napsala Zrzka, za což jí děkuj, nikdo tě nenutil to číst. Pokud snad podlehneš nutkání se ještě nějak vyjadřovat a patříš k té skupině lidí, která není schopna vést bez vulgarit normální rozhovor, pokus se o to, jinak tvůj další komentář bez pardonu smažu.
Nikdo tě nenutí to číst. Nauč se slušnému chování, tady na to není nikdo zvědavý.
KTORY KOKOT JEBNUTY PISAL TUTO KAPITOLU RESP. VSETKY. VSAK SA TO NEDA PORIADNE CITAT. KDO TA UCIL GRAMATIKU! TY PICUS POJEBANY.
Pridas sem pls novou kapitolu?

10.01.2015 16:14:57
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one