Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

Harry Potter a Nelehký úděl života

Děj: Malého chlapce ,se jménem Harry Potter , unesou pár týdnů po jeho narození elfové. Proč, a jak se bude dál vyvíjet život našeho hrdiny, se dozvíte právě v této povídce.


A je to tady. Poslední kapitolka. KONEČNĚ. Ne, že bych neměla tuhle povídku ráda, jen jsem si prostě představovala trochu jinak. Tahle kapitolka je nezvykle dlouhá a to jen kvůli tomu, že jsem ji chtěla mít opravdu poslední a ona se proti mně tak trochu spikla. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, napište je do komentářů. Pokud budu moct odpovědět, odpovim. Ať se líbí.
P.S. Neni opravená, takže se omlouvám za chyby
Tak a je tu další kapitolka. Chtěla bych ji věnovat  Sirině ( I když to asi číst nebude ), ona ví proč. Nevím k čemu teď napíšu další kapitolku, protože tam mam ještě zadaný ty jednorázovky na citáty. Ke kapitolce. Nejen podle mě je divná, ale to je na vás. A ještě něco. Tahle povídka bude asi jedna, i když kdo ví, z těch nejkratších, neboť se už blíží ke konci.
Zase jedna z těch kratších kapitol, ale co. Jinak pracuju na té jednorázovce, kterou mi zadal/a Narnenlos. Ty mi teda dáváš zabrat. :)
Snad se bude líbit. Komentáři nepohrdnu.
6.Kapitola
5.Kapitola
4.Kapitola
3.kapitola
2.Kapitola
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one