Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)

19. Kapitola - DChR - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9781"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
pěkně zpracované, konečně se Damien zachoval tak jak bych očekávala, taky bych nesnesla aby mi někdo naplánoval život, brr.... Jsem děsně ráda, že utek, ale otázkou je jestli udělal opravdu dobře, když se odloučil od rodiny. Jsem zvědavá na reakci Voldemorta, zda bude zuřit nebo se s tím smíří...což asi těžko...
moc pekna kapitola uz sa moc tesim na pokracovanie
UUUUUUUUUzasna kapca uz sa strasne tesim na dalsiu Kedy ju pridas?????????????smileysmiley
naprosto skvělá kapča, co se týče názvu školy tak třeba Avalonská akademie(vím, že je to trochu ohraný, ale mě se to strašně líbí), nebo Merlinova a pak něco z latiny např: tantus ludus( škola mocných) atd......

jinak latinskej slovník najdeš tady: http://www.slovnik.cz/smiley
Já se tak strašně stydím za to že sem ti zapoměla okomentovat 18 díl.No ale teď to napravím.

Psala jsem to jednou a napíšu to znova : Na Brumbála by se měl použít nějaký pěkný jed z nepěknými účinky a na Hermionu z Ronem taky jestli se na Brumbála nevikašlou.Zato Thomasovi bych dala pusu za jeho nápad.Kapča se mi vážně moc líbila a už se nemůžu dočkat další.smiley
Facies exorat amorem = Krása si vyprošuje lásku (lat.citát)
Nádhera... Krásná kapitola!!!
Tak tohle byla skvělá kapitolka. Moc se mi líbil ten dopis. Skvěle jsi ho napsala, Aknel (nebo Leni... někdy nevím, jak tě nazvat). Už se nemůžu dočkat pokračování. Snad se Damien s Natali na tu školu dostanou a Hermiona s Ronem se vykašlou na Brumbála. Je to fakt jen starej senilní dědek. Jen tak dál!
No týjo...já bejt Hermionou a Ronem tak Brumlu pošlu k šípku...hajzl jeden :D no ale super kapitola :) mě by se stejskalo po těch zvířatech :)
O skvělá kapitolka. Konečně jsem se dočkala pokračování a navíc musím souhlasit s Eržikou ve všem, co napsala. Taky doufámk, že e v budoucnu budou vyskytovat Ron s Hermionou,ale budou jednat svojí vůlí a nekonec pochopí jakou chybu udělali, a upřímně taky držím palce Damienovi a Natali. Prostě super kapitolka- těším se na další dílek.
Tak tohle byla jedna z tvých nejlepších kapitol, které jsi napsala! Ten dopis, který Damien napsal, byl hodně povedený. Doufám, že se Voldy donutí nad sebou zamyslet.

A Harmiona a Ron... Doufám, že pošlou Brumbála do pr*ele a začnou vidět svět svýma vlastním očima a nebudou slepě poslouchat rozkazy nějakýho starýho manipulativního dědka.
21.08.2008 20:33:57
aknelinka
1
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one