Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Děj: Harry má rodinu jako každý jiný. Avšak jak je nám všem známo, osud si rád hraje s našimi životy. A i on tomu není ušetřen. Jak se mu bude žít jako nejmladšímu potomkovi Pánovi Zla ?


Epilog

Tak a je tu poslední kapitolka k této povídce. Abych pravdu řekla, stala se jednou z mých nejoblíbenějších, neboť je tohle mé oblíbené téma. Doufám, že se vám líbila a moc děkuji těm, kteří mě v téhle povídce podporovali.
PS: Pokud by jste chtěli tak jsem možná schopna napsat ještě jednu malinkatou kapitolku o Damienově návštěvě, ale vše je jen na vás.
Takže, jak si jistě všimnete, tahle povídka nám dá brzy sbohem. Vidím to tak na dvě kapitolky, víc ne.
Tak a je tu ta slíbená kapitolka. Zatím je neopravená, ale snad vám to nevadí. Je krátká, ale snad mi to prominete. Jinak je tu začátek dalšího školního roku. Nevím jak to tenhle rok bude s kapitolkama, protože je možný, že limit splníte a  já přidám kapitolu až po pár dnech, stejně tak jako teď. Tak doufám,  že mě za to neukamenujete .
Tak a je tady. Jak konec školního roku tak i nová kapitolka. Za opravu opět děkuji Stesii. Snad se bude líbit. Jo a ještě mam na vás všechny maličkou prosbu. Potřebovala bych jméno školy, do které bude Damien chodit. Více se o ní dozvíte v povídce. Jinak písnička, při které jsem dopisovala konec a váže se k ní i jeden kousek kapitolky, je Low od Flo Ridy. Což je hned ta první písnička v vlevým sloupci s pod názvem Music, tak pukud chcete tak si ji puste.
Chtěla jsem ji sice přidat už včera, ale byla bouřka, tak ji přidávám teď. Je sice neopravená, ale snad to nevadí. Jo, snad vám nevadí ten časovej skok, ale mě to tak přijde lepší.
Za beta děkuju opět Stesii. Ať se líbí.
Tak prázdniny sice začali už včera, ale tuhle kapitolku sem dopsala až dneska. Další bude k dědicovi a pak k údělu a snad i k prokletí. To je asi tak všechno.
Tak jsem tu znovu s touhle povídkou. Ne nezapomněla jsem na ní nebojte. Komentáře mě potěší a to jakékoliv.
Je krátká, ale doufám, že se bude líbit.
13. Kapitola
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one